دات نت نیوک

عضو کمیسیون بهداشت مجلس عنوان کرد:

وزارت بهداشت ملزم به اجرای قانون تعرفه گذاری پرستاری است/دولت منابع لازم برای اجرا تعرفه گذاری پرستاری را فراهم نماید‌

وزارت بهداشت ملزم به اجرای قانون تعرفه گذاری پرستاری است/دولت منابع لازم برای اجرا تعرفه گذاری پرستاری را فراهم نماید‌
ارسال شده: مهر 25, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان این که دولت می بایست بودجه لازم برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری را فراهم کند، گفت: وزارت بهداشت می بایست خود را ملزم به اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری نماید.

دکتر یعقوب شیویاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری  با اشاره به این که قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری در سال 86 با بالاترین آرا در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است، گفت: قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری جز مباحثی است که در کمیسیون بسیار در این خصوص بحث و تبادل نظر صورت گرفته است.


وی با بیان این که به اعتقاد بنده وزارت بهداشت باید خود را ملزم به اجرای این قانون نماید، اظهار داشت: جامعه پرستاری چیزغیر قانونی از دولت نمی خواهند و اگر این قانون پس از 13 سال اجرا شود قطعا پرستاران به حقوق واقعی خود دست خواهند یافت.


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: بنده به عنوان قانون گذار از دولت می خواهم به هر طریق ممکن منابع مالی را از سازمان ها و ارگان های مربوطه مانند سازمان برنامه و بودجه، وزارت بهداشت ، درآمد اختصاصی و بودجه های جاری، ردیف خاصی را برای اجرای این قانون در نظر بگیرند تا پرستاران به مزایای قانونی خود دست یابند. 

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno