دات نت نیوک

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار می کند:

نخستین همایش ملی مراقبت بر بازتوانی و نوتوانی

نخستین همایش ملی مراقبت بر بازتوانی و نوتوانی
ارسال شده: دی 16, 1397
نظرات: 0

نخستین همایش ملی مراقبت مبتنی بر بازتوانی و نوتوانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار می شود .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، نخستین همایش ملی مراقبت مبتنی بر بازتوانی و نوتوانی  در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با مشارکت و حمایت سازمان نظام پرستاری ، دانشگاه علوم پزشکی دزفول، مرکز رادیوتراپی انکولوژی امام حسن مجتبی(ع) دزفول، مرکز توانبخشی سالمندان معصوم و مرکز توانبخشی بیماران مزمن روانی دکتر پاشا در 15 اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

گفتنی است که ، بازتوانی و نوتوانی در بیماری های قلبی، مغز و اعصاب، سالمندان، اعصاب و روان، مراقبت های پرستاری و مامایی، سرطان های شایع زنان  جزو محور های این همایش محسوب می شود.

لازم به ذکر است که  اعضا هیات علمی پرستاری و مامایی و پیراپزشکی، پرسنل پرستاری و مامایی در بیمارستانها، دانشجویان پرستاری ، مامایی و پیراپزشکی ، می توانند در این همایش شرکت نمایند .

علاقمندان جهت شرکت در این همایش می توانند چکیده مقالات خود را تا تاریخ 15 بهمن ماه به ایمیل آدرس Baztavanidez@gmail.com ارسال نمایند و 25 بهمن ماه نتایج داوری مقالات اعلام خواهد شد و همایش در تاریخ  15 اسفندماه  در محل دزفول،کوی آزادگان،بلوار دانشگاه ،دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

شرکت کنندگان می توانند راهنمای نگارش و ارسال خلاصه مقالات خود را از کانال تلگرامی همایش به آدرس @baztavani_iaud و یا سایت همایش به آدرس http://www.iaud.ac.ir/ShowPage.aspxمراجعه کنند .

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیر کمیته اجرایی دانشجویی همایش یعقوب مدملی به شماره تماس 09356817336 و 06142422417 تماس حاصل نمایند .

گفتنی است که در روز همایش، کارگاه آموزشی با امتیاز بازآموزی مختص پرسنل بیمارستانی برگزار خواهد شد و گواهی حضور معتبر به شرکت کنندگان اعطا می شود.

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x