دات نت نیوک

مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:

کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده فراخوان داد

کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده فراخوان داد
ارسال شده: دی 18, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان از علاقمندان برای شرکت و ارائه مقاله در کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، معصومه ادیب افزود: این کنگره به منظور اجرای ساختار هماهنگ آموزش به بیمار در تمامی بیمارستان های تابعه و با توجه به اهمیت توانمندسازی بیماران و خانواده های آنان در امر خود مراقبتی برگزار می شود.
وی اظهار داشت: کاربرد فناوری های نوین، ملاحضات اخلاقی و قانونی، سیاستگذاری، چالش ها و موانع پیش رو، آموزش و توانمندسازی بیمار، خانواده و اقتصاد سلامت، انجمن های علمی، خیرین سلامت و بخش خصوصی، سبک زندگی سالم و خودمراقبتی در بیماری های واگیر و غیرواگیر و آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده با رویکرد بین حرفه ای و چالش های آن از محورهای این کنگره است.
مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان مهلت ارسال مقالات به کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده را تا 30 بهمن عنوان و خاطر نشان کرد:gilpatiententeducation@yahoo.com آدرس الکترونیک برای ارسال خلاصه مقالات است.
وی با بیان اینکه تقدیر از تجربه های موفق در حوزه پرستاری در قالب فیلم، عکس، خاطره، کاریکاتور و غیره یکی دیگر از برنامه های این کنگره است، اضافه کرد: کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده با همکاری معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اردیبهشت سال آینده در زیباکنار رشت برگزار می شود.
بر اساس آخرین آمار، در زمان حاضر شش هزار و 158 کادر پرستاری در بیمارستان های دولتی و خصوصی استان گیلان مشغول به کار هستند.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x