دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری رامسر مطرح کرد؛

سنگ اندازی در مسیر بازنشستگی پرستاران/ قانون را دور می زنند

سنگ اندازی در مسیر بازنشستگی پرستاران/ قانون را دور می زنند
ارسال شده: دی 19, 1397
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری رامسر، نسبت به مخالف دانشگاه های علوم پزشکی با بازنشستگی پرستاران دارای 25 سال سابقه انتقاد کرد.

مجید برفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری در خصوص بازنشستگی پیش از موعد پرستاران در مازنداران گفت: با توجه به  قانون ارتقای بهره وری، پرستاری جزء مشاغل  سخت و زیان آور محسوب می شود بنابراین پرستاران می توانند با 25 سال سابقه بازنشسته شوند .

وی ادامه داد : در دانشگاه مازندران  در سال جاری، با بازنشستگی پرستاران با 25 سابقه موافقت نمی شود  و سن مشاغل سخت پرستاری را 28 سال اعلام کرده اند  این در حالی است که بدهی قبلی استان مازندران به پرستاران بازنشسته زیاد نیست و سال بعد نیز جذب پرستار وجود خواهد داشت.

رئیس نظام پرستاری رامسر افزود: در حال حاضر دریکی از بیمارستان های رامسر پرستار با سابقه 25 سال سابقه ، با وجود مشکلات جسمی و روحی،  تمایل به بازنشستگی دارند اما متاسفانه با درخواست آنان موافقت نمی شود.

وی خاطر نشان کرد: به دنبال پیگیری به عمل آمده مشخص شد که دلیل این امر، تبصره ای در قانون مشاغل سخت و زیان آور است که در آن عنوان می شود بازنشستگی در صورت توافق ریاست دانشگاه انجام خواهد شد ، بنابراین پرستاران با وجود این که مشمول قانون سخت و زیان آور بودن، هستند نمی توانند از مزایای این قانون بهره مند شوند. 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x