دات نت نیوک

پیام تبریک رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری به مناسبت روز پرستار

پیام تبریک رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری به مناسبت روز پرستار
ارسال شده: دی 21, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0
[EasyDNNnews:IfExists:SubTitle]

میلاد بلبلی رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری در پیامی فرارسیدن میلاد با سر سعادت پرستار دشت کربلا ، حضرت زینب کبری ( س) و روز پرستار را تبریک گفت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، متن کامل پیام بدین شرح است : 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

پرستاران پیشقراولان ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به هم میهنان عزیزمان در مسیر کاستن از آلام آنان می باشند و در این جبهه حساس و خطیر ، لحظه ای درنگ و کوتاهی از خود بروز نمی دهند .

 

 

پرستاران شریف ایران زمین بعنوان محوریت تیم بهداشت و درمان در مراکز درمانی سراسر کشور نقشی حساس و تأثیر گذار در مسیر شکوفایی و ارتقاء نظام سلامت میهن اسلامی را دارا می باشند و علی رغم ناملایمتی ها و موانع متعدد شغلی بر سر راه آنان ، همواره با ایثار و از خودگذشتگی خود ، زینب وار در راه دفاع از حقوق قانونی بیماران جان فشانی می نمایند .

 

 

اینجانب در خجسته سالروز میلاد با سر سعادت پرستار و قهرمان دشت کربلا ، حضرت زینب کبری ( سلام الله علیها ) و مصادف با روز گرامیداشت مقام پرستار ، این روز فرخنده را به جامعه ی سرافراز پرستاری کشور و علی الخصوص دانشجویان گروه های پرستاری که سرمایه های درخشان این رشته مقدس هستند ، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه باری تعالی سلامت و شادکامی آنان را مسئلت دارم .

 

 

میلاد بلبلی

 

رئیس شورای مرکزی دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور

 

 

بیست و دوم دی ماه یک هزار و سیصد و نود و هفت هجری خورشیدی

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x