دات نت نیوک

پیام تبریک رئیس شورای عالی نظام پرستاری به مناسبت روز پرستار

پیام تبریک رئیس شورای عالی نظام پرستاری به مناسبت روز پرستار
ارسال شده: دی 22, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

طاهره زاهد صفت رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور در پیامی فرارسیدن سالروز میلاد حضرت زینب (س) که مصادف با روز پرستار است، تبریک گفت. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، متن کامل پیام بدین شرح است: 

سپاس خالق بی همتا را که توفیق نصیبمان نمود تا بار دیگر در سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز خجسته پرستار تبریکات خاضعانه خود را به همه تلاشگران این عرصه تقدیم نمایم.

سرمایه های انسانی که در حوزه نظام سلامت متعهدانه و دلسوزانه تمام همت خود را برای تعالی حرفه و ارتقای خدمتی با کیفیت به بیماران بکار گرفته و رضایت پایدار عموم مردم را با کار و تلاش شبانه روزی رقم میزنند .

لذا  بر خود لازم میدانم  به نوبه خود از زحمات کلیه اساتید ،شاغلین  گروه پرستاری شاغل در بیمارستانها، مراکز آموزشی و درمانی،مراکز بهداشتی و فوریت های اورژانس تقدیر و تشکر نموده ضمن گرامیداشت زحمات بازنشستگان و پیشکسوتان برای دانشجویان پرستاری آرزوی توفیقات و ارتقای حرفه را نمایم

امید است  در پرتو عنایات حضرت حق، اهداف متعالی حرفه پرستاری در محوری عدالتمندانه و خداپسندانه از سوی سیاست گذاران  وزارت بهداشت،شورای عالی بیمه، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و سازمان مدیریت برنامه ریزی و بودجه در مسیری شفاف و با همفکری و همسویی منطقی به نتیجه برسد.

من الله التوفیق

 

طاهره زاهدصفت

رییس شورای عالی نظام پرستاری 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x