دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری قم عنوان کرد؛

برنامه های نظام سلامت بدون حضور پرستاران قابل اجرا نیست

برنامه های نظام سلامت بدون حضور پرستاران قابل اجرا نیست
ارسال شده: دی 29, 1397
دسته ها: اخبارصنفی, قم
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری قم، گفت: اجرای برنامه نظام سلامت بدون حضور نیروهای پرستاری، قابل تصور نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، علی اکبر قربانی روز گذشته در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر قم در مصلای قدس با اشاره به اهمیت نعمت سلامت اظهار کرد: سلامت جزو نعمت‌های بزرگی است که رشد هر جامعه ای وابسته به آن است، پرستاران در زمینه تامین سلامت مردم کشورمان به صورت شبانه روزی در تلاش هستند.

وی ادامه داد: پرستاران سعی می‌کنند که با ارتقاء سلامت مردم موجب رشد و توسعه جامعه شوند، رهبر معظم انقلاب فرمودند که پرستاران دردآشنای همه بیماران هستند.

رئیس نظام پرستاری قم افزود: هم اکنون 300 هزار پرستار در کشور مشغول خدمت به مردم هستند و 145 دانشکده در ایران برای تربیت پرستار وجود دارد.

وی با اشاره به رشد جمعیت سالمندان ایران اظهار کرد: کارشناسان پیش بینی کردند که جمعیت سالمندان کشور طی سال‌های آینده افزایش پیدا کند، از امروز باید برنامه ریزی لازم برای خدمت به این قشر صورت بگیرد.

قربانی ادامه داد: پرستاران به صورت شبانه روزی در پایگاه‌های اورژانس، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها حضور دارند و هیچ مرکز درمانی بدون حضور پرستاران قابل تصور نیست.

وی افزود: پرستاران انتظار دارند که دولت و مجلس نسبت به رفع مشکلات این قشر توجه داشته باشند تا آن‌ها بتوانند با فراغ بال به بیماران خدمت می‌کنند.

رئیس نظام پرستاری قم خاطرنشان کرد: پرستاران قمی در نماز جمعه هفته جاری با حضور در مصلی قدس نسبت به پایش سلامت نمازگزاران به صورت رایگان پرداختند.

 

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x