دات نت نیوک

پرستار نمونه بیمارستان سینا مطرح کرد؛

رمز موفقیت حرفه پرستاری/ نیازهای پرستاران باید رصد شود

رمز موفقیت حرفه پرستاری/ نیازهای پرستاران باید رصد شود
ارسال شده: بهمن 1, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

پرستار نمونه بیمارستان سینا، راز موفقیت در حرفه پرستاری را، شناخت و درک صحیح از بیماران عنوان کرد و گفت: البته متولیان نظام سلامت نیز می بایست به درک عمیقی از مسائل و مشکلات پرستاری برسند.

به گزارش  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، هر ساله با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، پرستاران ناب و نمونه مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران به رسم قدردانی از خدماتشان معرفی می شوند و در میان این پرستاران ناب، نام فریبا محمودی، کارشناس بیهوشی بیمارستان سینا به چشم می خورد.

وی جوانی ، نه جویای نام بلکه جویای خدمت است که کمتر تمایلی به صحبت داشت و با اصرار، خود را اینگونه معرفی کرد: من فریبا محمودی، کارشناس بیهوشی هستم که از سال ۱۳۹۲ در اتاق عمل اورژانس بیمارستان سینا مشغول به کارشدم.
وی در خصوص علت موفقیتش گفت: فکر می کنم نظر لطف مسئولان و همکاران بوده است و به نظرمن  هر فردی که در شاخه های درمانی مشغول به کار است اگر الویت اولش بیماران باشند مسلما در کارش موفق خواهد بود.
محمودی از ایجاد درک دو طرفه میان مسئولان و کارکنان صحبت به میان آورد و آن را یکی از عوامل مسبب رضایتمندی در پرستاران دانست و اظهار داشت: من معتقدم زمانی که وارد حرفه ای شدی این فکر که اگر در جایگاه دیگری بودم موفق تر بودم بیهوده است و باید سعی کنی همین جا که هستی بهترین باشی.

 

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x