دات نت نیوک

با حکم رئیس‌جمهور؛

سعید نمکی به‌عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد

سعید نمکی به‌عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد
ارسال شده: بهمن 17, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

رئیس‌جمهور با استناد به اصول ۸۷ و ۱۳۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در حکمی سعید نمکی را به سمت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری با استناد به اصول ۸۷ و ۱۳۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رأی اعتماد امروز ۱۵ بهمن ماه مجلس شورای اسلامی، طی حکمی سعید نمکی را به سمت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:.با استناد به اصول ۸۷ و ۱۳۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رأی اعتماد مورخ ۱۵/۱۱/۱۳۹۷ مجلس شورای اسلامی، جناب‌عالی به سمت «وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» منصوب می‌شوید.

در ادامه متن این حکم تأکید شده است: انتظار دارد با به‌کارگیری تمام توان و امکانات و نیز استفاده از مدیران شایسته در پیشبُرد برنامه دولت دوازدهم و اولویت‌ها و مأموریت‌های ابلاغی رئیس‌جمهور (پیوست حکم) اقدام کنید.

این حکم خاطرنشان می‌کند: امید است با اتکال به خداوند متعال، در هماهنگی با هیأت محترم وزیران و حرکت در مسیر اعتدال و رعایت کامل «منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید» با انجام شایسته وظایف قانونی و تحقق اهداف «آموزش پزشکی، پیشگیری و بهداشت همگانی، پیشرفت درمان و ارتقاء سلامت جامعه» در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران موفق باشید.

منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x