دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری گنبد کاووس عنوان کرد؛

مشکلات مدیران پرستاری در بیمارستان ها/ انتقاد از کاغذ بازی در مراکز درمانی

مشکلات مدیران پرستاری در بیمارستان ها/ انتقاد از کاغذ بازی در مراکز درمانی
ارسال شده: بهمن 18, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری گنبد کاووس، به تشریح مشکلات مدیران پرستاری در بیمارستان ها پرداخت و گفت: وقت این افراد در کارهای بیهوده هدر می رود. 

محمد کوهی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری در خصوص مشکلات مدیران، سوپروایزران و سرپرستارها در مراکز درمانی گفت:

یکی از مشکلات مدیران پرستاری، سرپرستارها و سوپروایزرهای آموزشی و بالینی عدم تخصیص اضافه کار تشویقی به آنهاست و پرداخت اضافه کار به آنها نیاز به حضور فیزیکی آنها در مراکز درمانی دارد .

وی خاطر نشان کرد: از دوسال پیش سازمان تامین اجتماعی، سیستمHIS را بدون درنظر گرفتن سازوکارها و تامین پیش نیازها، اقدام به دایر کردن انبارک در بخش های بستری کرد.

رئیس نظام پرستاری گنبدکاووس اظهار داشت: وجود حجم زیاد دارو و تجهیزات در بخش هاو انبارگردانی بخش ها و کنترل روزانه دارو و تجهیزات وقت بسیاری را از سرپرستارها میگیرد و کنترل دارو  و تجهیزات عملا مقدور نیست و در نهایت سرپرستارها محکوم به وجود داروهای اضافی در بخش هستند.

وی افزود: براساس موارد فوق، انبارگردانی یکی دیگر از مشکلات سرپرست ها است که رابطه بینبیمار و پرستار را کم کرده و وقت پرستاران با کاغذ بازی تلف می کند.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x