دات نت نیوک

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ۲۲ بهمن

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ۲۲ بهمن
ارسال شده: بهمن 21, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

سازمان نظام پرستاری کشور با صدور پیامی، فرارسیدن ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، متن کامل پیام بدین شرح است: 

از ۱۷ تا ۲۲ بهمن ۵۷، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید.

در این ایام، دو دولت در یک مرکز و بدون هیچ گونه مرزبندی مواجه بودند‌. دولتی که پشتوانه و عامل مشروعیت خود را از دست داده و از قدرت نظامی محروم گشته و با انقلابی عظیم روبرو بود و دولتی دیگر متکی به رهبری انقلاب توده های میلیونی مردم که به جای قدرت نظامی، تنها به ارتش مردم وابستگی داشت. 

پس از درگیری های بسیار، روز سرنوشت یاز فرا رسید و در ۲۲ بهمن ۵۷، نظام پوسیده ستمشاهی فروریخت و ریشه های فاسد دودمان سیاه پهلوی از این کشور اسلامی کنده شد.

مبارزه پانزده ساله ملت مسلمان ایران به رهبری امام خمینی (ره) به ثمر رسید و با سرنگونی نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی، انقلاب شکوهمند ایران پیروز گردید. 

بی­ تردید ۲۲ بهمن ماه ۹۷ نیز برگ زرین دیگری در اوراق تاریخ ایران اسلامی خواهد بود و نمایشی بی مثال از پاسداشت ارزش­های دینی و ملی و مانوری با شکوه از اقتدار و همبستگی مردم ایران اسلامی و مردم شریف دارالمجاهدین خواهد خورد.

خدای تعالی را سپاس که به برکت نفس قدسی حضرت روح الله و ایثار و فداکاری شهیدان والا مقام، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز روان و واژه های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری ساخت.

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از جامعه شریف پرستاری کشور ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای به حق پیوسته انقلاب، فرا رسیدن چهلمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر را به تمامی هموطنان به ویژه جامعه پرستاری کشور، تبریک و تهنیت عرض می نماید.

 

   

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x