دات نت نیوک

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد؛

مشکل نظام پرداخت ها در وزارت بهداشت/ بررسی پیشنهاد نظام پرستاری

مشکل نظام پرداخت ها در وزارت بهداشت/ بررسی پیشنهاد نظام پرستاری
ارسال شده: اسفند 27, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: پیشنهاد جامعه پرستاری برای تغییر نظام پرداخت از باید مورد بررسی قرار گیرد زیرا هر کدام از این طرح ها مزایا و معایب خاص خود را دارند .

همایون یوسفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به مشکل نظام پرداخت در وزارت بهداشت گفت: محدودیت منابع مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت محسوب می شود بنابراین می بایست مصارف کنترل شده تا به نوعی از این طریق بتوان پرداخت ها را دقیق و کنترل شده انجام‌ داد.

وی با بیان این که برای رفع مشکل نظام پرداخت در سیستم وزارت بهداشت نیاز به بررسی و پیگیری است، اظهار داشت: با اجرای پرونده الکترونیک، نظام ارجاع و پزشک خانواده می توان مشکلات نطام پرداختی را در وزارت بهداشت مرتفع کرد و به نوعی از ارائه خدمات القایی جلوگیری نمود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به پیشنهاد جامعه پرستاری برای اجرای نظام پرداخت جدید ( فیکس پیمنت ) افزود: پیشنهاد جامعه پرستاری برای تغییر نظام پرداخت از فی فور سرویس به فیکس پیمنت باید مورد بررسی قرار گیرد زیرا هر کدام از این طرح ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و نیاز به بررسی دقیق تر دارد تا به نوعی از مشکلات کادر درمان کاسته و معوقات آنان زودتر پرداخت شود.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x