دات نت نیوک

عضو کمیسیون بهداشت مجلس تاکید کرد؛

خانواده ها اجازه ندهند سال نو با خاطره ای تلخ آغاز شود/ پرستاران منتظر خبر خوش هستند

خانواده ها اجازه ندهند سال نو با خاطره ای تلخ آغاز شود/ پرستاران منتظر خبر خوش هستند
ارسال شده: اسفند 28, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اشاره به مراسم چهارشنبه سوری، به خانواده ها توصیه کرد مراقب فرزندان خود باشند تا مبادا امسال را با خاطره ای تلخ به پایان برسانند.

دکتر منوچهر جمالی سوسفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ضمن تبریک به مناسبت ولادت باسعادت امیرمومنان علی (ع) و روز پدر، گفت:  13 رجب سرآغاز طلوع خورشید زندگی بزرگ مردی است که مظهر عدالت و خداپرستی بود و در تقویم رسمی ایران به عنوان روز پدر نامگذاری شده است را به عموم شیعیان و پدران این مرزو بوم تبریک و تهنیت عرض می کنم.

وی در ادامه با اشاره به خطرات ناشی از برگزاری آئین و مراسم چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: گروه پرستاری  و سایر کادر درمان همیشه در این گونه مراسمات به صورت آماده باش در مراکز درمانی حضور دارند و خاطرات خوبی نیز از برگزاری چهارشنبه آخر سال برای کادر درمان وجود ندارد. 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطر نشان کرد: هرگونه بی‌توجهی به نکات ایمنی و سهل انگاری در برپایی مراسم چهارشنبه سوری می تواند زیان‌های جانی و مالی سنگین و غیرقابل جبرانی را در پی داشته باشد از این رو کادر درمانی، گروه های مدیریت شهری، نیروی انتظامی از خانواده ها تقاضا دارند که در این چهارشنبه آخر سال فرزندان خود را به گونه ای مدیریت نمایند  تا اتفاق ناگواری برای فرزندان دلبند این مرزو بوم رخ ندهد .

جمالی سوسفی در پایان با اشاره به این که می توان در پایان سال خبر خوشی برای گروه پرستاری و سایر کادر درمان عنوان کرد، افزود: خبر خوش برای گروه پرستاری این است که  وزارت بهداشت تا پایان سال پرداختی برای گروه های مختلف کادر درمان خواهند داشت و به نوعی معوقات آنان تا حدودی پرداخت خواهد شد.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x