دات نت نیوک

عضو شورای عالی نظام پرستاری تاکید کرد؛

مبالغ کارانه پرستاری غیر واقعی است/ اظهارات مسئولین وزارت بهداشت مستند باشد

مبالغ کارانه پرستاری غیر واقعی است/ اظهارات مسئولین وزارت بهداشت مستند باشد
ارسال شده: اسفند 29, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

عضو شورای عالی نظام پرستاری، به اظهارات اخیر معاون پرستاری وزارت بهداشت در ارتباط با مبالغ کارانه پرستاران واکنش نشان داد.

حسین علینسائی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به صحبت های اخیر معاون پرستاری وزارت بهداشت که عنوان نموده بود که حداقل کارانه دریافتی گروه پرستاری شاغل در وزارت بهداشت  ۸۰۰ هزار تومان باشد، گفت: این مسئله با واکنش و اعتراض گسترده جامعه پرستاری در فضای مجازی روبرو شد و در بین استنادات اعتراضی جامعه پرستاری کارانه های واریزی با مبالغ بسیار کمتر و حتی زیر ۱۰۰ هزاز تومان نیز مشاهده میشد که در جریان همین اعتراضات سایت وزارت بهداشت اقدام به اصلاح خبر مربوطه نمود.

وی ادامه داد: موضوعی که نیاز به توجه مسئولین گرامی در وزارت بهداشت دارد به جز اثرات سوءِ بازتاب این مطالب در سطح عمومی جامعه که باعث سوء برداشت مردم از حقایق میشود و مطالبه گری فعالین جامعه پرستاری را زیاده خواهی جلوه خواهد داد، منجر به برداشت اشتباه در مسئولین بالادستی در دولت و حتی خود وزیر محترم خواهد شد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری تصریح کرد: حال که وزیر محترم جدیدِ وزارت بهداشت که اراده بر کاهش شکاف درآمدی و برقراری عدالت در پرداخت در حوزه وزارت بهداشت را دارد، معاونین و سایر مسئولین تاثیرگذار در وزارت بهداشت در مواضع خود جانب احتیاط را رعایت فرمایند تا خدای ناکرده موجبات انحراف در خط مشی مثبت وزیر در مسیر برقراری عدالت فراهم نشود.

وی افزود: از دکتر نمکی هم انتظار می رود که منبع اخذ اطلاعات خود را محدود به معاونین و مسئولین وزارت بهداشت نفرمایند و کانالهای دیگر از جمله بدنه بهداشت و درمان کشور و نهادهای مرتبط از جمله سازمان نظام پرستاری را نیز مد نظر قرار دهند.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
1.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x