دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری بروجن عنوان کرد؛،

مشکلات زوجین پرستار بیشتر خودنمایی می کند/آسیب فرزندان نیروهای پرستاری

مشکلات زوجین پرستار بیشتر خودنمایی می کند/آسیب فرزندان نیروهای پرستاری
ارسال شده: فروردین 6, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری بروجن، با اشاره به مشکلات شغل پرستاری، گفت: زوجین پرستار، به رغم انگیزه بالای خدمت به بیماران، اما مشکلات بیشتری را تحمل می کنند.

مهدی شیروانی بروجنی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به معضلات و آسیب هایی که عدم تعطیلات جامعه پرستاری بر روی خانواده و فرزندان آنها دارد، گفت:

تعداد زیادی از پرستاران با همکاران پرستار ازدواج کرده اند .این زوجین پرستار در عین اینکه تفاهم شغلی بالایی دارند. سختی و مصایب وگرفتاری های هم را درک میکنند اما به لحاظ بار استرس که به خانه وفرزندان منتقل میکنند شرایط ویژه دارند.

وی ادامه داد: به جرات میشود گفت فرزندان این زوجین پرستار مظلوم واقع شده اند.حرفهای تکراری مداوم در مورد درمان، بیمار وبیماری ،کمبودها ،برخوردها ودر گیریها ،پرداختها و...  عمده صحبت پدر ومادر است. 

رئیس نظام پرستاری بروجن خاطر نشان کرد: ازطرفی زمان مسافرت، تفریح و دید وبازدید ومهمانی و گرم شدن کانون خانواده به لحاظ شرایط حرفه پرستاری از نظر کیفیت وکمیت  بشدت کاهش می یابد.

وی با اشاره به این که تنها نکته مثبت که آینده کودکان را تضمین میکند دعای خیر بیماران است، تصریح کرد:  کودکان پرستاران خود ساخته بزرگ میشوند اما متاسفانه انچنان که باید کودکی را درک نمیکنند.خیلی وقتها پدر ومادر پرستار مجبورند شیفتهای خلاف هم بگیرند تا از کودکان خود مراقبت نمایند.خیلی وقتها شده ایام عیدنوروز یکی از والدین هفته اول ودیگری هفته دوم شیفت هستند.بچه های این پرستاران شغل والدینشان را دوست ندارند.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x