دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری گچساران عنوان کرد:

سو مدیریت دلیل ورشکستگی بیمارستان ها شده است/ ورود سیاسیون به بهداشت و درمان مشکل اصلی نظام پرداخت

سو مدیریت دلیل ورشکستگی بیمارستان ها شده است/ ورود سیاسیون به بهداشت و درمان مشکل اصلی نظام پرداخت
ارسال شده: آبان 2, 1398
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری گچساران با بیان این که ورود سیاسیون به بهداشت و درمان مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت است، گفت: سو مدیریت دلیل ورشکستگی بیمارستان ها شده است .

عمار حسینی نیک در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به مشکلات نظام پرداخت در وزارت بهداشت گفت: در سطح کشور بویژه استان ما،سیاسیون وارد بهداشت و درمان شده اند و اشتغال زایی را در دست گرفته اند.

وی با بیان این که  این حوزه کار تخصصی بوده اظهار داشت: متاسفانه به دلیل حضور سیاسیون در مراکز درمانی، نیروهای مازاد بدون پرکیس و مزایا وارد سیستم می شوند و این مهم باعث می شود که رئیس بیمارستان و یا بهداشت و درمان موظف به پرداخت حقوق این افراد شده که این امر باعث می شود ریاست بیمارستان از کارانه و اضافه کار پرستاران و پزشکان کاسته و حقوق این نیروها را پرداخت نماید.

رئیس نظام پرستاری گچساران ادامه داد: پرداخت حقوق افراد مازاد در مراکز درمانی باعث می شود که خزانه بیمارستان ها کاسته شود  و معوقات طولانی مدت ایجاد گردد. 

وی در پایان فزود: سو مدیریت باعث ورشکستگی بیمارستان ها شده و موظف به پرداخت بدهی های خود خواهند شد، بنابراین از مسئولین انتظار می رود که به این مهم توجه بیشتری نموده و در رفع این مشکل برآیند‌.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno