دات نت نیوک

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری مطرح کرد؛

اقدامات سازمان نظام پرستاری در کمک رسانی به مناطق سیل زده / ‏درخواست‬ از جامعه پرستاری

اقدامات سازمان نظام پرستاری در کمک رسانی به مناطق سیل زده / ‏درخواست‬ از جامعه پرستاری
ارسال شده: فروردین 18, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری، ضمن تشریح اقدامات سازمان برای کمک به مناطق سیل زده کشور، خواستار همراهی بیش از پیش جامعه پرستاری در یاری رسانی به هموطنان آسیب دیده ناشی از این حوادث شد.

 

محمد شریفی مقدم، در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، گفت: سازمان نظام پرستاری از ساعات اولیه وقوع سیل در برخی از مناطق کشور با هیئت مدیره استان‌هایی که درگیر سیل بوده اند ارتباط برقرار کرده و از وضعیت شهرهایی چون گنبد، گرگان، شیراز، خوزستان، خرم آباد و کوهدشت با خبر شده است.

 

وی ادامه داد: با توجه به اعلام رسمی مراجع قانونی و ستاد بحران، این موضوع که سازمان‌ها و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی حق اعلام شماره حساب برای جمع آوری کمک‌های نقدی را ندارند و همچنین به دلیل اعلام زودرس فرایند انتخابات توسط وزارت بهداشت و شروع بحث رقابت‌ها و عدم ایجاد شائبه در این خصوص، سازمان از اعلام شماره حساب خودداری کرده و شماره حساب هیئت مدیره هایی که درگیر سیل بوده اند را اعلام کرده است.

 

شریفی مقدم تاکید کرد: تصمیم سازمان نظام پرستاری برای اعلام شماره حساب هیئت مدیره های درگیر سیل، به دلیل دسترسی آسان‌تر آنها و نیاز مردم سیل زده بوده است و این انتخاب بهتری بود تا این که سازمان نظام پرستاری شماره حساب اختصاصی اعلام نماید.

 

وی گفت: با این کار هیأت مدیره های مناطق درگیر سیل، می‌توانند کمک‌های نقدی را صرف خرید لوازم و ضروریات سیل زدگان نمایند و از این بابت، مشکلات مردم سیل زده سریع‌تر حل می‌شود.

 

شریفی مقدم افزود: تا کنون مبلغ ۲۰ میلیون ریال از سوی هیئت مدیره نظام پرستاری میناب و یک میلیون ریال توسط اشخاص به حساب هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان واریز شده است و ۲۹۱ میلیون و هشتصد و سی هزار ریال نیز به حساب هیئت مدیره نظام پرستاری خرم آباد واریز شده است. همچنین به رغم محدودیت‌های مالی سازمان نظام پرستاری، یکصد میلیون ریال از طرف سازمان نظام پرستاری برای کمک به سیل زدگان پرداخت شده است.

 

وی گفت: سازمان و جامعه پرستاری آمادگی کامل دارند تا هر منطقه‌ای که نیاز به نیروی پرستاری دارد با هماهنگی مسئولان ذی ربط، نیروی لازم را به مناطق سیل زده اعزام نماید.

 

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری، با اشاره به شدت خسارات مالی هموطنان سیل زده کشور، افزود: از جامعه پرستاری درخواست داریم همچون همیشه که در عرصه‌های مختلف جامعه حضور پر رنگ دارند، در یاری رسانی به هموطنان سیل زده نیز، بیش از پیش همراهی کنند تا بتوان از غم و غصه‌های آنان کاست.

 

شریفی مقدم، همچنین با اشاره به اعلام شماره حساب هیئت مدیره های نظام پرستاری خرم آباد و گرگان برای جمع آوری کمک‌های نقدی پرستاران، تاکید کرد: سازمان نظام پرستاری، به طور جدی و دقیق بر روند کمک‌های نقدی جامعه پرستاری، نظارت دارد.

 

بر اساس این گزارش، شماره حساب هیئت مدیره خرم آباد ۸۸۴۸ ۸۴۵۹ ۳۳۷۶ ۶۱۰۴ و شماره حساب هیئت مدیره گرگان ۳۳۶۳۴۰۵، جهت کمک‌های نقدی اعلام می‌شود تا از این طریق جامعه پرستاری بتوانند کمک‌های خود را به دست سیل زدگان برسانند.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x