دات نت نیوک

افروس مطرح کرد:

خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی دانشجویی پرستاری به سیل‌زدگان

خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی دانشجویی پرستاری به سیل‌زدگان
ارسال شده: فروردین 21, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دزفول گفت: مقرر شده است از ۱۹ فروردین گروه‌های جهادی دانشجویی پرستاری این دانشگاه در اردوگاه‌های سیار به سیل‌زدگان خدمت‌رسانی کنند.

به گزارش اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، کارکنان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با علی افروس سرپرست این واحد دانشگاهی دیدار کردند.

افروس در این دیدار با تبریک سال نو اظهار کرد: در سال ۹۷ شاهد تلاش کارکنان و اعضای هیئت‌علمی در حوزه‌های مختلف این واحد دانشگاهی بودیم که جای قدردانی دارد.

وی اضافه کرد: همانطور که از سوی مقام معظم رهبری سال ۹۸ سال «رونق تولید» نامگذاری شده است، خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول باید با تلاش مضاعف، همدلی و هم‌افزایی حرکت کند تا با کمک یکدیگر بتوانیم این واحد دانشگاهی را به سرانجام مطلوب برسانیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول بیان کرد: ابتدای سال ۹۸ شاهد بارندگی‌های خوبی بودیم که به طبیعت، سرسبزی و طروات بخشید و از طرفی این بارش‌ها در برخی مناطق کشور به دلیل دستکاری‌های انسان در طبیعت، موجب بروز سیل شد که خسارات زیادی را به همراه داشت.

افروس تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در همدردی با هموطنان سیل‌زده میزان ۱۵۰ کیلوگرم گوشت گرم به مناطق سیل‌زده اهدا کرد و مقرر شده است از ۱۹ فروردین گروه‌های جهادی دانشجویی پرستاری در اردوگاه‌های سیار به سیل‌زدگان خدمت‌رسانی کنند.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x