دات نت نیوک

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

دانشکده پرستاری و خوابگاه‌های پلدختر به طور کامل تخریب شده است

دانشکده پرستاری و خوابگاه‌های پلدختر به طور کامل تخریب شده است
ارسال شده: فروردین 24, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یکی از دانشکده‌های علوم پزشکی در پلدختر و خوابگاه‌های این دانشگاه به‌ صورت کامل تخریب‌ شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری؛ محمدرضا فراهانی با اشاره به تخریب دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی پلدختر گفت: با توجه به این حادثه باید امکانات لازم برای اسکان دانشجویان این دانشکده فراهم شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با اشاره حادثه سیل در استان لرستان افزود: یکی از دانشکده‌های علوم پزشکی در پلدختر و خوابگاه‌های این دانشگاه به‌صورت کامل تخریب‌شده است.

فراهانی ادامه داد: بر اساس تدبیری که دانشگاه علوم پزشکی لرستان دارد، می‌توانند دانشجویان دانشکده پرستاری را اسکان و مکانی برای آموزش آن‌ها در نظر بگیرند.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تصریح کرد: دانشکده‌ها به لحاظ آموزشی نیاز به سخت‌افزار، نرم‌افزار، امکانات و اعضای هیئت‌علمی اعتبار سنجی می‌شود و سخت‌افزار که مربوط به ساختمان و تجهیزات مربوط به سخت‌افزار است و اگر قرار است به‌جای دیگر منتقل شود، باید مجوز لازم را از وزارت بهداشت دریافت کند.

فراهانی افزود: خوابگاه‌های دانشکده تخریب‌شده و باید دانشجویان را در مکان دیگری اسکان دهند و دانشجویی که تا قبل از تعطیلات مکانی برای اسکان داشته، نمی‌تواند بدون خوابگاه تحصیل کند و باید امکانات به‌طور کامل مهیا شود و باید برای این مسائل مجوز لازم را دریافت کند.

وی افزود: به‌غیراز این مورد دانشگاه‌های علوم پزشکی در استان گلستان و خوزستان خسارتی در حوزه دانشجویی نداشته‌اند.

فراهانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر برآورد هزینه‌ها در حال انجام است و احتمال دارد جانمایی‌های جدید انجام شوداین خسارات مربوط به بخش دولتی است و پس از پرداخت آن توسط دولت تصمیم‌گیری برای ساخت آن انجام خواهد شد؛ البته برآوردی از خسارت دانشگاه علوم پزشکی پل‌دختر نشده است.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x