دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری البرز خبر داد:

ارسال کمک های غیر نقدی به سیل زدگان خوزستان/ اعزام نیرو های داوطلب به مناطق سیل زده

ارسال کمک های غیر نقدی به سیل زدگان خوزستان/ اعزام نیرو های داوطلب به مناطق سیل زده
ارسال شده: فروردین 25, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری البرز از ارسال کمک های غیر نقدی و نیروه های داوطلب به مناطق سیل زده خوزشتان خبر داد.

دکتر علی جمال محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری گفت: نظام پرستاری البرز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بسیج جامعه پزشکی البرز، نیروهای بهداشتی و درمانی و اقلام و تجهیزات مورد نیاز سیل زدگان جهت استان خوزستان را تهیه و ارسال نمود.

وی اظهار داشت:  روز پنجشنبه با حضور معاون اجرایی نظام پرستاری استان البرز اقلام خریداری شده به منطقه سیل زده استان خوزستان ارسال گردید.

رئیس نظام پرستاری البرز خاطر نشان کرد: نظام پرستاری کرج با همکاری دانشگاه علوم پزشکی البرز، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان و خیرین حوزه سلامت حدود ۳۶۰۰ عدد پوشک، ۳۵۰۰ عدد شیرخشک و ۴۰۰۰ عدد لوازم بهداشتی خریداری نمود.

وی ادامه داد : با توجه به اینکه استان البرز بعنوان استان معین خوزستان قرار گرفته، علاوه بر ارسال اقلام جمع آوری شده از همکاران حوزه سلامت استان البرز، نسبت به اعزام اکیپ بهداشتی و درمانی به مناطق سیل زده اقدام نموده بنده نیز همراه با اکیپ بهداشتی و درمانی جهت بررسی و پیگیری های لازم از مناطق سیل زده بازدید به عمل آوردم.

جمال محمدی یادآور شد: خوشبختانه تعامل در خور تحسین دانشگاه علوم پزشکی البرز، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان و نظام پرستاری زمینه توسعه فعالیت های جهادی را بوجود آورده و این همکاری باعث پیشرفت چشمگیری در عرصه های امدادرسانی در مناطق سیل زده خواهد شد با سرکشی از نیروهای اعزامی و مناطق سیل و با حضور در جلسات از روند امدادرسانی و امورات بهداشتی و درمانی مطلع شده و نسبت به برنامه ریزی و ارتقای کمی و کیفی خدمات اقدام خواهیم کرد.

وی در پایان افزود: از دانشگاه علوم پزشکی البرز، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز و تمام کسانی که به نوعی با کمک ها و تلاش خود، ارائه خدمات خداپسندانه و کمک به هموطنان عزیز را سرلوحه امور خود قرار می دهند تشکر و قدردانی می شود.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x