دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری یاسوج مطرح کرد؛

علت فوت نوزاد نارس از سوی پزشکی قانونی مشخص نشده است

علت فوت نوزاد نارس از سوی پزشکی قانونی مشخص نشده است
ارسال شده: آبان 24, 1398
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری یاسوج با اشاره به حادثه فوت نوزاد نارس در یاسوج گفت: علت فوت نوزاد نارس از سوی پزشکی قانونی تا کنون مشخص نشده است.

سید رضا رمضانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به فوت نوزاد نارس در یاسوج گفت: در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۸ نوزاد نارس بعد از عمل جراحی مادر به علت مشکلات زمینه ای و مشکلات تنفسی  در بخش NICU  در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج بستری شد.

 

وی خاطر نشان کرد: خدمات درمانی بیمارستان توسط تیم پزشکی و پرستاری به بیمار ارائه و در طول مدت ۲ ماه بستری، نوزاد دارای لوله گذاری از طریق تراشه(اینتوبه) چندین مرحله دچار ارست قلبی و تنفسی شده بود.

 

رئیس نظام پرستاری یاسوج اظهار داشت : با توجه به اینکه پزشک درخواست استفاده از دستگاه بخور برای  بیمار را داده و پرستار نیز دستور پزشک را اجرا نموده که متاسفانه به علت احتمالی نقص فنی دستگاه بخور، بیمار در تاریخ ۱۴ آبان ۹۸ دچار سوختگی 20% میشود. 

 

وی با بیان این که تا کنون پزشکی قانونی علت فوت بیمار را اعلام نکرده، تصریح کرد: با توجه به این که علت فوت تا کنون مشخص نشده، اما متاسفانه به پرستار تذکر کتبی  و به کمیته اخلاق پزشکی معرفی و ابلاغ مسئول بخش و مدیر پرستاری بیمارستان نیز لغو شده است اما می بایست فرصت داده می شد که بررسی ها در خصوص خرابی دستگاه که باعث سوختگی بیمار شده انجام شود و علت فوت مشخص گردد، سپس حکم برای افراد تعیین شود، بنابراین سوالاتی در اینجا مطرح است که باید مورد شفاف سازی بیشتر و دقیق تر از جانب مراجع مربوطه صورت گیرد

 

رمضانی در پایان افزود: هیات مدیره نظام پرستاری یاسوج مراتب اعتراض خود را به این موارد اعلام می دارد و از ریاست محترم دانشگاه خواستار پیگیری دقیق موارد رخ داده میباشد.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno