دات نت نیوک

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان
ارسال شده: فروردین 28, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، متن کامل پیام بدین شرح است:

حضرت علی اکبر (ع)، یازدهم شعبان، سال 43 قمری در مدینه منوره متولد شد. پدر گرامی اش امام حسین علیه السلام و مادرش لیلی بنت ابی مره بن عروه بن مسعود ثقفی است. در کتاب اعلام النساء آمده: «هِی مِن فَواضِلِ نِساءِ عَصرِها؛ مادر علی اکبر از زنان فاضله عصر خودش بود.»

حضرت علی اکبر(ع) به عنوان جوانی آگاه، ولایتمدار و با بصیرت بود . شجاعت و دلاوری حضرت علی اکبر(ع) و رزم آوری آن حضرت، در سفر کربلا به ویژه در روز عاشورا تجلی کرد.

جوان، محتاج اسوه و الگوست. اسوه و الگوی جوان، باید جوان باشد؛ تا فضایل و کمالات این جوان دست یافتنی و ملموس باشد.
نامگذاری سالروز ولادت جوان رشید و رعنای حضرت امام حسین (ع) به عنوان روز جوان نشانه ای است برای جوانان تا راهی که در زندگی باید طی کنند تا به سعادت دنیوی و اخروی دست یابند را از شبیه ترین انسان ها از نظر چهره و اخلاق به خاتم انبیاء بیاموزند ، الگویی که اگر جوانان طالب سعادت دنیا و آخرت هستند باید همواره و در تمام امور زندگی آن را مد نظر خود قرار دهند.

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از جامعه پرستاری کشور، میلاد با سعادت آينه ي محمدي، حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به جوانان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نماید و موفقیت، سربلندی و بهروزی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی  را در مسیر رشد و اعتلای روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال  مسئلت دارد.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x