دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری خرم آباد مطرح کرد؛

دلگرمی پرستاران مناطق سیل زده با حضور مسئولین سازمان / کمک های بعدی مختص پرستاران خواهد بود

دلگرمی پرستاران مناطق سیل زده با حضور مسئولین سازمان / کمک های بعدی مختص پرستاران خواهد بود
ارسال شده: فروردین 31, 1398
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری خرم آباد با اشاره به حضور مسئولین سازمان در مناطق سیل زده استان لرستان گفت: حضور مسئولین و دلجویی آنان از پرستاران مناطق آسیب دیده از سیل باعث دلگرمی آنان شده است.

مرتضی علوی پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ضمن تشکر و قدردانی از حضور مسئولین سازمان نظام پرستاری در مناطق سیل زده لرستان گفت: حضور مسئولین سازمان نظام پرستاری و بازدید از مناطق سیل زده استان لرستان و دلجویی از پرستاران این مناطق باعث دلگرمی همکاران که با توجه به شرایط موجود در صحنه حضور داشتند، شد.

وی ادامه داد: در حاشیه این بازدیدها، مسئولین سازمان با استاندار خرم آباد نیز نشستی بر گزار کردند و مشکلات جامعه پرستاری به سمع و نظر ایشان رساندند.

رئیس نظام پرستاری خرم آباد اظهار داشت : مسئولین سازمان در کنار بازدید از مناطق آسیب دیده، کمک های سازمان نظام پرستاری را نیز در بین مردم توزیع کردند .

وی افزود: خوشبختانه کمک ها نیز همچنان به شماره حساب اعلام شده واریز می شود و این امر نشان دهنده این است که پرستاران در تمامی صحنه ها حضور فعال و پررنگی دارند و خوشبختانه پرستاری غم هموطنان و همکاران را همانند غم خود می پندارد و برای حل مشکلات هم صنفان خود گام بر می دارد.

علوی پور یادآرو شد: از این پس کمک های بعدی در قالب اقلام مورد نیاز  و همچنین به صورت کمک های نقدی به پرسنل پرستاری که در این حادثه ناگوار، آسیب دیده اند ارائه داده خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر امداد رسانی و پاکسازی مناطق سیل زده انجام می شود اما به دلیل این که شدت حادثه زیاد بوده و به اعتقاد بنده این مناطق امن نیست  و نمی توان ترمیم منازل صورت گیرد.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x