دات نت نیوک

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در جشن روز دانشجو مطرح کرد؛

دانشجویان باید در صحنه حضور فعال داشته باشند/ ضرورت اصلاح آیین نامه ویژه پرداختی کار دانشجویی پرستاران

دانشجویان باید در صحنه حضور فعال داشته باشند/ ضرورت اصلاح آیین نامه ویژه پرداختی کار دانشجویی پرستاران
ارسال شده: آذر 17, 1398
نظرات: 0

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در جشن روز دانشجو  با بیان این که دانشجویان باید حضور فعالی در صحنه داشته باشند، گفت: به دنبال اصلاح آیین نامه ویژه پرداختی دانشجویان پرستاری  هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت روز دانشجو، مراسمی را روز یکشنبه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار کرد. 

 

در این مراسم معاون پرستاری وزارت بهداشت، رئیس صندوق رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت،رئیس کل، معاون و مدیران سازمان نظام پرستاری نیز حضور داشتند. 

 

محمد میرزابیگی ضمن تبریک روز دانشجو و آرزوی توفیق برای دانشجویان، گفت: سازمان نظام پرستاری، معاونت پرستاری و بورد پرستاری نهادهای هویتی جامعه پرستاری محسوب می شوند. 

 

وی ادامه داد: تلاش برای راه اندازی این نهادهای هویتی را در زمان دانشجویی آغاز کردیم، بنابراین نهادهای هویتی باید در کنار سایر تشکل های پرستاری به مسائل جامعه پرستاری بپردازند. 

 

رئیس کل سازمان نظام پرستاری با بیان این که دانشجویان می بایست همیشه در صحنه حضور داشته باشند، اظهار داشت: دانشجویان تا زمانی که در صحنه و عرصه های مختلف حضور نداشته باشند و مسائل دانشجویی را پیگیری نکنند، نتایج موردنظر حاصل نخواهد شد. 

وی با اشاره به وضعیت موجود در کار دانشجویی پرستاری، خاطر نشان کرد: به دنبال اصلاح آیین نامه ویژه پرداختی دانشجویان هستیم. 

 

میرزابیگی با بیان این که سازمان پیگیر این مهم خواهد بود، افزود: دانشجویان میتوانند از طریق شوراها و تشکل های که به نام دانشجویی و جوانان در سازمان نظام پرستاری راه اندازی شده است، به دنبال مسایل حرفه ای در دانشجویان باشند. 

 

وی با بیان این که امیدواریم در این دوره از سازمان نظام پرستاری، با اجماع در پرستاری در مسیر پیشرفت گام های موثری برداریم، یادآور شد: سازمان نظام پرستاری به دنبال بسط و گسترش مراکز هوم کر و ارائه مراقبت های پرستاری  در خارج از محیط بیمارستان است.  

 

رئیس کل سازمان نظام پرستاری با اشاره به این که یکی دیگر از اهداف سازمان نظام پرستاری تغییر نظام پرداخت است، گفت: طرح قاصدک ظلم فاحشی در حق پرستاران بوده  زیرا با ادغام کارانه با اضافه کار، کارانه ها نسبت به سال 93 تا حدود یک چهارم سقوط کرده و این مسئله مورد تایید سازمان نظام پرستاری نیست و باید کارانه از اضافه کار تفکیک شده تا روند پرداختی عادلانه گردد. 

 

وی با بیان این که منبع پرداخت ساعت کار در بیمارستان ها، بودجه جاری دولت است، افزود: اضافه کار باید از بودجه جاری دولت پرداخت شود و ردیف اعتباری آن توسط دولت تعیین گردد بنابراین  می بایست در منبع پرداختی و معوقات بازنگری صورت گیرد.  

 

رئیس کل سازمان نظام پرستاری خاطر نشان کرد: از دانشجویان انتظار می رود از قوانینی که در آموزش پرستاری وجود دارد و ابلاغ شده، حمایت نموده تا به نتایج مثبت در جهت اجرای صحیح برنامه درسی دکتری پرستاری و تعداد مناسب هیات علمی دست یافت. 

 

وی با اشاره به حضور ماماها در بخش NICU تاکید کرد: اگر سازمان نظام پرستاری مخالف حضور ماماها  در بخش NICU بوده به دلیل عدم تطابق شرح وظایف همکاران ماما با پرستاران است . زیرا در صورت وجود خطا در کار آنها باید مبالغ سنگینی به عنوان جریمه پرداخت کنند بدلیل آنکه بخش ویژه خاص نیروهای متخصص بوده و ساده انگاری این مسئله، نتایج خوبی به همراه نخواهد داشت، زیرا در وهله نخست برای سلامت مردم مشکل ایجاد خواهد کرد و  در وهله دوم برای همکاران ماما مشکلات متعددی ایجاد خواهد کرد.  

 

میرزابیگی در پایان افزود: تلاش ما همواره جهت ایجاد روشنگری بوده و در در تیم سلامت به احترام متقابل و همکاری تیمی معتقد هستیم اما هر کس باید در جایگاه خود انجام وظیفه نماید.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno