دات نت نیوک

برگزاری جشن روز دانشجو توسط سازمان نظام پرستاری کشور

برگزاری جشن روز دانشجو توسط سازمان نظام پرستاری کشور
ارسال شده: آذر 17, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو، مراسمی را  روز یکشنبه با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت، رئیس صندوق رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت، رئیس کل، معاون و مدیران سازمان نظام پرستاری  در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، عصر روز یکشنبه سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت روز دانشجو با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت، رئیس صندوق رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت، رئیس کل، معاون و مدیران سازمان نظام پرستاری در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار کرد.

 

در ابتدای این مراسم محمد علی مردم، نماینده دانشجویان پرستاری و مدیر روابط عمومی سازمان نظام پرستاری با اشاره به اینکه  که روز دانشجو نقطه عطف جنبش دانشجویی است، گفت: روز دانشجو روز مطالبه گری آگاهانه و با بصیرت است و دانشجویان همواره در برهه های حساس بعنوان پیشگامان و پیش قراولان مطالبه گری مطرح بوده اند.

 

در ادامه دکتر محمد میرزابیگی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری ضمن تبریک روز دانشجو و آرزوی توفیق برای دانشجویان، گفت: سازمان نظام پرستاری، معاونت پرستاری و بورد پرستاری نهادهای هویتی جامعه پرستاری محسوب می شوند و دانشجویان پرستاری میبایست در عرصه های مختلف  نقش خود را ایفا کنند.

سپس از خانواده شهید محمد حسین محمد خانی و تعدادی از دانشجویان فعال صنفی با اهدا یادبود تقدیر به عمل آمد.

 

و در ادامه دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت ضمن عرض تبریک به مناسبت روز دانشجو گفت: سال 2020 می بایست برنامه هایی در شان و منزلت پرستاران در نظر گرفته شود و از دانشجویان عزیز انتظار می رود که با استفاده از خلاقیت خود برنامه هایی در شان پرستاری به معاونت پرستاری وزارت بهداشت ارائه دهند.

 

در پایان برنامه های مفرحی برای دانشجویان عزیز برگزار شد.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno