دات نت نیوک

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری خبر داد:

مهلت تخفیف 40 درصدی حق عضویت از سهم سازمان تا پایان اردیبهشت ماه

مهلت تخفیف 40 درصدی حق عضویت از سهم سازمان تا پایان اردیبهشت ماه
ارسال شده: اردیبهشت 15, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری گفت: تخفیف 40 درصدی حق عضویت از سهم سازمان تا پایان اردیبهشت ماه مهلت دارد.

محمد شریفی مقدم در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری گفت: سازمان نظام پرستاری کشور، یک سازمان مستقل و دارای شخصیت حقوقی است  که در جهت اصلاح، رشد و تعالی حرفه پرستاری گام برمی دارد. مطالبه گری صنفی، بیان مواضع رسمی و بازتاب مشکلات خدمتی جامعه پرستاری از وظایف ذاتی سازمان بوده که همواره با شدت و جدیت توسط سازمان نظام پرستاری پیگیری شده است.

وی ادامه داد:  در دوره چهارم، سازمان نظام پرستاری پیگیری مطالبات صنفی را به عنوان اصلی بنیادین و نهادینه شده در سازمان و در دستور کار شورای عالی مطرح و در حوزه های محتلف سازمانی پیگیری شد.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری خاطر نشان کرد: جامعه پرستاری برای دستیابی به مطالبات خود و همچنین داشتن یک سازمان صنفی مقتدر نیازمند مشارکت همه جانبه و عضویت به روز پرستاران دارد براین اساس کلیه اتباع ایرانی پرستار، بهیار، کاردان اتاق عمل، کاردان هوشبری و رده های وابسته به پرستاری می توانند عضو این سازمان شوند.

وی یادآور شد: اعضای سازمان نظام پرستاری هرساله مبلغی را به عنوان حق عضویت بایستی به سازمان پرداخت نمایند که این مبالغ براساس مصوبات در شورای عالی تعیین می گردد .

شریفی مقدم با اشاره به مصوبات اخیر شورای عالی نظام پرستاری در خصوص پرداخت حق عضویت اعضای فارغ التحصیل سنوات پیشین، تصریح کرد: مبنای پرداخت حق عضویت اعضای فارغ التحصیل سنوات قبل که تاکنون عضو نظام پرستاری نبوده اند، حق عضویت فقط از زمان شروع عضویت در سازمان نظام پرستاری محاسبه و دریافت می گردد. (لازم به ذکر است که پیش از مصوبه شورای عالی، مبنای پرداخت حق عضویت براساس سال فارغ التحصیلی بوده است.)

وی اظهار داشت: حق عضویت اعضای که از سنوات گذشته عضو سازمان بوده ولی معوقه در پرداخت حق عضویت دارند نیز از ۴۰ درصد تخفیف از سهم سازمان از حق عضویت اعضا و همچنین تخفیفی از سهم هیئت‌ مدیره های مربوطه در نظر گرفته خواهد شد.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی افزود: این تخفیف تا پایان اردیبهشت ۹۸ قابل اجرا خواهد بود و علاقمندان می توانند جهت عضویت در سازمان از این تخفیف بهره مند شوند.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
3.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno