دات نت نیوک

مدیر کارآفرینی سازمان نظام پرستاری خبر داد:

اعلام آمادگی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای حمایت از استارت آپ

اعلام آمادگی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای حمایت از استارت آپ
ارسال شده: خرداد 9, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

مدیر کارآفرینی سازمان نظام پرستاری گفت: در نشستی که با صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری داشتیم، این صندوق آمادگی خود را جهت حمایت از استارت آپ ها اعلام نمود .

دکتر مژگان ظریف رفتار با اشاره به این که در راستای برگزاری رویداد کارآفرینی و فناوری مراقبت و سالمندی قرار داریم، گفت: روز گذشته در نشستی که با صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری  برگزار شد، این صندوق ضمن تشکر از حضور سازمان نظام پرستاری در فضای کارآفرینی و فناوری، آمادگی این صندوق را  در برگزاری اینگونه استارت آپ ها با همکاری سازمان نظام پرستاری اعلام کرد.

وی اظهار داشت:  مسئول صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در این نشست با اشاره به این که  به منظور تجاری سازی نوآوریها و اختراعات، کاربردی نمودن دانش و دستاوردهای پژوهشی و تکمیل زنجیره ایده، محصول و بازار، از شرکتهای دانش بنیان پشتیبانی و حمایت کرده و خدمات مالی و اعتباری از جمله کمک، تسهیلات و مشارکت برای آنها تامین خواهد کرد. به طور کلی هدف نهایی صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان یک نهاد توسعه ای کمک به رونق اقتصادی کشور از طریق حوزه های دانش بنیان و فناوری های برتر دانست. 

مدیر کارآفرینی  سازمان نظام پرستاری افزود:  سازمان نظام پرستاری جهت همکاری هرچه بیشتر با صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، مقرر شد تا کارشناسان صندوق در جشنواره استارتآپ مراقبت و سالمندی درتاریخ 23 و 24 خرداد ماه حضور یابند و ضمن معرفی چشم انداز، ماموریت و اهداف صندوق، در خصوص نحوه ارائه خدمات خود به شرکت کنندگان توضیحات لازم و علاوه براین مشاوره های تخصصی نیز به استارت آپ ها ارائه دهند.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
1.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x