دات نت نیوک

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره سازمان نظام پرستاری خبر داد:

پایان رای گیری و آغاز شمارش آرا انتخابات نظام پرستاری

پایان رای گیری و آغاز شمارش آرا انتخابات نظام پرستاری
ارسال شده: تیر 22, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره نظام پرستاری از پایان رأی گیری صندوق‌های ثابت و سیار و آغاز شمارش آرا خبر داد.

دکتر محمدحسن حیدری ضمن بیان اینکه مهلت رأی گیری پس از ساعت هشت شب تمدید نخواهد شد، گفت: در ابتدا قرار بر برگزاری انتخابات تا ساعت شش بعد از ظهر بود که پس از درخواست‌های صورت گرفته، مهلت رأی دهی را تا ساعت ۸ شب تمدید کردیم اما پس از این ساعت دیگر تمدید نخواهد شد. در تمام صندوق‌های ثابت تا ساعت ۸ و صندوق‌های سیارِ شهر تهران تا ساعت ۹ شب رأی‌گیری به پایان می‌رسد.

وی در خصوص آغاز شمارش آرا افزود: با پایان فرآیند رأی گیری کار شمارش آرا آغاز شده و تا ۲۴ ساعت پس از آن نتایج به شکل رسمی اعلام می‌شود.

گفتنی است؛ پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری هشت صبح تا ساعت 18 روز گذشته در سراسر کشور آغاز شد و پس از درخواست‌های صورت گرفته توسط مراکز رأی گیری، مهلت رأی دهی تا ساعت ۲۰ تمدید شد. هیئت نظارت بر انتخابات پنجمین دوره نظام پرستاری نیز ظرف ۲۴ ساعت مهلت شمارش آرا و اعلام نتایج را دارد.

حیدری در ادامه با اشاره به بازدید میدانی از چند بیمارستان گفت: صبح امروز به همراه اعضای هیئت نظارت بر انتخابات به چند بیمارستان علوم پزشکی در تهران و یک بیمارستاننیروهای مسلح  مراجعه کردیم تا روند برگزاری انتخابات را از نزدیک رصد کنیم که خوشبختانه مشکلی وجود نداشت. همچنین از طریق دبیرخانه با شهرستان‌ها در ارتباط بوده و در تمام کشور روند انتخابات نظام پرستاری به خوبی پیش رفت.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره نظام پرستاری در پایان افزود: علی‌رغم اینکه تصور می‌کردیم شهرستان مسجد سلیمان به سبب زلزله رخ داده به انتخابات اصلی نرسد و جزو شهرستان‌هایی باشد که باید انتخابات میاندوره ای در آنجا انجام شود، اما خوشبختانه با همکاری‌های صورت گرفته، انتخابات در این شهرستان نیز بدون هیچ مشکلی انجام شد.

منبع : ایسنا

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x