دات نت نیوک

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اقلید:

رسالت اصلی پرستاری در حوزه پزشكی ارتقای سلامت جامعه است

رسالت اصلی پرستاری در حوزه پزشكی ارتقای سلامت جامعه است
ارسال شده: تیر 26, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید با بیان اینكه رشته پرستاری یك حرفه مقدس است، گفت: رسالت اصلی پرستاری در حوزه پزشكی ارتقای سلامت جامعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری،  در جشن دانش‌آموختگی دانشجویان پرستاری که ظهر امروز به همت معاونت آموزشی و مدیر دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید برگزار شد، ۳۶ نفر از دانشجویان ورودی سال ۹۴ رشته پرستاری با حضور استادان و خانواده‌های‌شان فارغ‌التحصیلی خود را جشن گرفتند.

در این مراسم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید با بیان اینكه رشته پرستاری حرفه‌ای مقدس است و مخاطب آن انسان‌هایی هستند كه نیاز به كمك دارند، بیان کرد: رسالت اصلی پرستاری در حوزه پزشكی ارتقای سلامت جامعه است.

جواد گرامی اظهار كرد: جشن دانش‌آموختگی دانشجویان عنوان و اصطلاح مرسومی است كه بر این نوع مراسم گذاشته‌اند؛ اما در واقع در آموزه‌های دینی و فرهنگ دانش‌ورزی، امری به نام فراغت از تحصیل معنا ندارد.

وی افزود: امروز شاهد به ثمرنشستن بخشی از تلاش‌های انجام‌شده در این زمینه به شكل جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید خطاب به دانش‌آموختگان اظهار كرد: سفارش و توصیه‌های بنده به دانش‌آموختگان پرستاری این است كه باید همواره به‌دنبال كسب و تحصیل دانش باشند و باید با همت و ارتباط صمیمی‌تر همراه با تلاش و كوشش بیشتر برای برداشتن گام‌های بلند مصمم‌تر شوند.

در ادامه این مراسم فرزاد کریمی مدیرگروه پرستاری واحد اقلید نیز در سخنان کوتاهی به دانشجویان سفارش کرد که اخلاق حرفه‌ای و ارتباط با بیمار را سرلوحه کار خود قرار دهند.

اجرای میان‌برنامه‌های شاد و طنز و پخش کلیپ و پذیرایی از مدعوین از دیگر برنامه‌های این مراسم بود و در پایان قرائت سوگندنامه از سوی دانشجویان فارغ‌‌التحصیل انجام گرفت و اهدای لوح یادبود از سوی رئیس و هیئت رئیسه و استادان گروه به دانش‌آموختگان پایان‌بخش مراسم بود.

منبع : آنا

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x