دات نت نیوک

عضو نظام پرستاری شیراز خبر داد:

ضرب و شتم پرستار شیرازی توسط پزشک/ تکرار خشونت فیزیکی علیه پرستاران

ضرب و شتم پرستار شیرازی توسط پزشک/ تکرار خشونت فیزیکی علیه پرستاران
ارسال شده: مرداد 12, 1398
نظرات: 2

عضو نظام پرستاری شیراز از ضرب و شتم پرستار شیرازی توسط پزشک بخش خبر داد و گفت: از مراجع قضایی و مسئولان عالی وزارت بهداشت، تقاضای رسیدگی و مجازات فرد ضارب و خاطی را داریم.

محسن حاتمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری  گفت: پرستاران جزو مظلوم ترین و نجیب ترین اقشار زحمت کش ،  هستند که همواره مورد بی مهری و عدم اجرای قوانین حرفه ای ، و برخوردهای تبعیض آمیز سیستم معیوب بهداشت و درمان قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: اگر چه هیچگاه و در هیچ شرایطی از خدمت رسانی موثر به بیماران فرو گذار نبوده اند، اما همواره کمبودها و اشکالات سیستم را بر دوش کشیده و در خط مقدم پاسخگویی قرار داشته اند، بنابراین شایسته است مسئولان در بر قراری عدالت بین رشته ای گام های جدی تری بر دارند.

عضو نظام پرستاری شیرازخاطر نشان کرد: شب گذشته یک جراح اعصاب در بیمارستان خصوصی دنا در شیراز بعد از مکالمه تلفنی با متخصص بیهوشی و پرستار بخش ICU به دلیل عدم شناخت این دو فرد، پزشک را عصبی کرده و از منزل راهی بیمراستان می کند.

وی اظهار داشت: متخصص حدود ساعت 9 شب با فحاشی وارد بخش شده و آقای نیا دوست مسئول شیفت بخش را مورد ضرب و شتم قرار داده و با فحاشی و  بیان حرف های رکیک به افراد حاضر در بخش آنها را تهدید می کند.

حاتمی افزود: خانم اخلاقی پرستار دیگری است که در بخش حضور داشته و به دلیل دیدن این صحنه ها دچار استرس شده و تا مرز سقط جنین پیش رفته است.

عضو نظام پرستاری شیراز تصریح کرد: ضرب و شتم پرستار شیفت به مدت بیست دقیقه سرانجام با دخالت پلیس ۱۱۰ پایان پذیرفت.

وی افزود: شب حادثه اعضای نظام پرستاری برای دلجویی از پرستاران بیمارستان دنا حضور یافته و در جریان امور قرار گرفتند و به سازمان نظام پرستاری اطلاع داده و نماینده سازمان نظام پرستاری برای رسیدگی به این جریان راهی شیراز شده است.

حاتمی در پایان یادآور شد: این دو پرستار به دنبال ادامه روند شکایت از این پزشک هستند و از مسئولین انتظار می رود که با پیگیری این ماجرا از حقوق قشر زحمتکش پرستار دفاع کنند.

 

 

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
3.6

2 نظر در مطلب "ضرب و شتم پرستار شیرازی توسط پزشک/ تکرار خشونت فیزیکی علیه پرستاران" ثبت شده است

پرستار, 1398/05/13 02:39 ق.ظ

نظام پرستاری برای دفاع از حقوق پرستاران اراده لازم را ندارد.


علیرضا, 1398/05/16 12:18 ق.ظ

خواهش می کنم که کوتاه نیایید ، پزشک متخصص هم مثل بقیه پرسنل مستخدم همان بیمارستان است .

حتی یک خدماتی هم شان و جایگاه بالایی در سیستم بهداشت دارد .

تو رو خدا کوتاه نیایید و گول نخورید .

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno