دات نت نیوک

عضو نظام پرستاری مهاباد:

منتخبین پرستاری پاسخگوی اعتماد پرستاران باشند

منتخبین پرستاری پاسخگوی اعتماد پرستاران باشند
ارسال شده: مرداد 18, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

عضو نظام پرستاری مهاباد: منتخبین نظام پرستاری باید پاسخگوی اعتماد همکاران بوده و از ارزش های حرفه ی مقدس پرستاری پاسداری کرده و سعی در اعتلای حرفه پرستاری داشته باشند.

رضا جلفائی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری گفت: عدم جذب مناسب فارغ التحصیلان گروه پرستاری با توجه به هزینه بالایی که صرف آموزش این عزیزان شده است علاوه بر هدررفت منابع ملی چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ نیروی انسانی باعث افت انگیزه و علاقه به کار در رشته پرستاری شده است.

وی ادامه داد: همواره شاهد افزایش روز افزون مهاجرت نیروی تخصصی پرستاری از کشور به کشورهای توسعه یافته هستیم که به امید کسب موقعیت شغلی و معیشت مناسب متاسفانه سالانه حدود ۳تا۵ هزار پرستار از کشور مهاجرت می کنند و این به معنی  هدررفت منابع کشور است.

عضو نظام پرستاری مهاباد افزود: منتخبین نظام پرستاری باید پاسخگوی اعتماد همکاران بوده و از ارزش های حرفه ی مقدس پرستاری پاسداری کرده و سعی در اعتلای حرفه پرستاری داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: منتخبین همواره باید تجلی صدای پرستاران بخصوص پرستاران بالین باشند و حل مسائل و مشکلات معیشتی و خدمتی پرستاران باید اولویت های کاری و صنفی ایشان باشد.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno