دات نت نیوک

ایستگاه های سلامت

جدید ترین ها

پرستاران زیر خط فقر قرار دارند/ ضرورت ایجاد بیمه های کارآمد
مدیر خبرگزاری سایت نظام پرستاری
/ دسته ها: اخبارصنفی

پرستاران زیر خط فقر قرار دارند/ ضرورت ایجاد بیمه های کارآمد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح کرد؛

رسول خضری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به این که معوقات گروه های پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی بین ۹ تا ۱۱ ماه است که پرداخت نشده است، گفت: این مهم  باعث ایجاد  نارضایتی در ارائه خدمات شده است و  پرستاران و سایر کادر درمان انگیزه ای برای ارائه خدمات ندارند.

وی ادامه داد: براساس وضعیت اقتصادی کنونی کشور و تورم، ۴۰ میلیون ایرانی زیر خط فقر قرار دارند که  گروه های پرستاری ، ماما و تعدادی از گروه‌های پزشکی نیز جز این افراد محسوب می شوند. 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناکارآمدی بیمه ها در کشور اظهار داشت: اگر حلقه واسطه بین پزشک و بیمار یا پرستار وبیمار را بیمه کارآمد  قرار دهیم  به تبع آن زیرمیزی و گلایه ها نیز از بین خواهد رفت و خدمات درمانی در دسترس همگان قرار گرفته و  مردم نیز خدمات با کیفیت‌ترین دریافت می‌کنند .

وی افزود: درکشورهایی مانند انگلستان، آمریکا، آلمان، کانادا، سوئیس و ایتالیا ۱۸ سال طول کشیده که طرح پزشک خانواده پرستار در منزل و و غیره به طور دقیق و مناسب اجرا شود و مستقیماً ارتباط مالی با بیمار ندارند بلکه این خدمات توسط بیمه‌ها  ارائه می شوند و طرف حساب بیمه ها هستند بنابراین بیمه های کارآمد و با کیفیت می توانند تمامی مشکلات را برطرف نمایند.

Print
491 رتبه بندی این مطلب:
5.0

Gallery

This is trial version.

Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno