دات نت نیوک
یکشنبه 19 دی 1395
تعداد بازدید: 36
تعداد نظرات: 0

تخفیف 50 درصدی حق عضویت پرستاران

تخفیف 50 درصدی حق عضویت پرستاران
معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری خبر داد:

تخفیف 50 درصدی حق عضویت پرستاران

معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری ، از تخفیف 50 درصدی حق عضویت پرستاران در سازمان نظام پرستاری کشور خبر داد.

محمود عمیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری گفت: با توجه به قرابت روز پرستار و ایام فرخنده ی دهه ی فجر و با تصویب شورای عالی سازمان نظام پرستاری و نظر به اینکه همکاران محترم از پرداخت حق عضویت سنوات گذشته نارضایتی وجود داشت و از طرفی بخشودگی کامل حق عضویت سنوات گذشته اجحافی در حق اعضایی بود که سالیانه عضویت خود را تمدید کرده اند ، نهایتا تصمیم گرفته شد که حق عضویت سالهای قبل به 50 درصد کاهش پیدا نماید و برای هر سال عضویت در سازمان نظام پرستاری همکاران 5 درصد تخفیف دریافت نمایند  که به صورت پلکانی اعمال شده و هر فرد براساس تعداد سالهای عضویت خود اگر بیشتر باشد مقدار تخفیف دریافتی نیز بیشتر خواهد بود.

وی اظهار داشت: این تصمیم بر اساس اجباری شدن غیر مستقیم عضویت در سازمان نظام پرستاری طبق قانون  اعتباربخشی که ارائه ی خدمات پزشکی را منوط به داشتن شماره ی نظام و ثبت خدمات بر اساس آن اعلام نموده ، گرفته شده است.

معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری یادآور شد: از طرفی با توجه به عدم افزایش چندین ساله حق عضویت ها، سازمان نظام پرستاری در نظر دارد تا در سال 96  طبق نظر شورای عالی حق عضویت ها افزایش یابد که قطعا میزان پرداختی همکاران مشمول ماده ی 16 قانون سازمان نظام پرستاری افزایش خواهد یافت.

وی افزود: به زودی برای ثبت عضویت جدید نیز سامانه ای طراحی و اطلاع رسانی خواهد شد ولی نهایتا از آنجا که عضویت با ارائه ی مدارک معتبر و احراز هویت می باشد یک بار مراجعه به هیئت مدیره های شهرستان مربوطه لازم است .

عمیدی در پایان خاطر نشان شد: همکاران گرامی می توانند با مراجعه به سایت سازمان نظام پرستاری عضویت های خود را به صورت آنلاین تمدید کنند و یا نسبت به اصلاح اطلاعات ثبت شده در سازمان اقدام نمایند.

تصاویر
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است 

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.

Website:www.ino.ir

Email:info@ino.ir

Telegram:https://telegram.me/ino_ir

Tel:+982142949-Fax:9892188935854 

sms:20001023