دات نت نیوک

Text/HTML

برگزاری مسابقه عکاسی در اردوی سیاحتی فین هرمزگان
ﺳﻪشنبه، 08 اسفند 1396 - 10:46
  📷برگزاری مسابقه عکاسی در اردوی سیاحتی فین هرمزگان جمعه: 11م اسفندماه 🛑موضوع: طبیعت هرمزگان  دانشجو و طبیعت فرهنگ و صنعت گردشگری ◀️هر نفر صرفا می تواند یک عکس منتخب با دوربین گوشی همراه به آی دی زیر ارسال نماید. 🆔: @keivanjohar به سه نفر برتر جوایزی اهدا خواهد شد.
عزیزی رییس هیات مدیره نظام پرستاری بندرعباس:
دوشنبه، 07 اسفند 1396 - 10:52
  استقبال فراوان پرستاران کشور از امکانات رفاهی نظام پرستاری بندرعباس در قشم. در صدد تامین و توسعه فضای رفاهی در جزیره عجائب هفتگانه هستیم.
پیام تبریک و تشکر رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی نظام پرستاری کشور
یکشنبه، 05 آذر 1396 - 12:07

پیام تبریک و تشکر رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی نظام پرستاری کشور به مناسبت ظفر و سرافرازی جبهه حق در مقابل داعشیان ملعون و دفاع از حرم بزرگ بانوی پرستار جهان اسلام و تشکر و قدردانی از حضور موثر تیم سلامت به ویژه پرستاران؛ خادمان خط مقدم نظام سلامت و عرصه جهاد و شهادت

پیام تبریک و تشکر
یکشنبه، 05 آذر 1396 - 11:51
  پیام تبریک و تشکر رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی نظام پرستاری کشور به مناسبت پیروزی بر داعشیان و دفاع از حرم بزرگ بانوی پرستار جهان اسلام با گرامیداشت چهار پرستار شهید مدافع حرم
دوشنبه، 08 آبان 1396 - 08:45

اعزام 95 نفر از کادر پرستاری استان هرمزگان جهت خدمت به زایرین اربعین حسینی
 

برگزاری یازدهمین مجمع رابطین نظام پرستاری بندرعباس و توابع در مراکز بهداشتی، درمانی و آموزشی
ﺳﻪشنبه، 21 شهریور 1396 - 12:29
  دو شنبه 96/6/20 ساعت 9 صبح نظام پرستاری بندرعباس و توابع در سالن کوثر ستاد مرکزی دانشگاه میزبان رابطین خود در مراکز مختلف بود. رابطینی از بیمارستان های دانشگاهی، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، مراکز بهداشتی شهرستان و استان، مرکز حوادث و فوریت های پزشکی، دانشکده پرستاری، دانشگاه آزاد، مدیریت پرستاری...
یکشنبه، 19 شهریور 1396 - 12:43

وی در زمینه عملکرد سازمان نظام پرستاری گفت: بنده در حوزه مدیریتی خود در بندرعباس و توابع پاسخگو هستم و هرگونه نقد و پیشنهادی را با جان دل می پذیرم ولیکن در زمینه سازمان نظام پرستاری بنده هم منتظر انتشار عملکرد مسئولین سازمان در دوره چهارم در زمینه های مختلفم.

عزیزی در پاسخ به سوالی درباره نقد کارنامه چهار ساله معاونت پرستاری گفت؛ معاونت نوپای پرستاری نقطه ضعف هایی داشت و در عین حال عملکردهایی مثبت فراوانی هم داشت. انتشار عملکرد به صورت کلاسه بندی توسط معاونت کار را راحت می کند.

وی تصریح کرد: این نهال نوپا و دستاورد بزرگ پرستاری در اواخر دولت نهم، در این مدت خوب رشد کرد و ثمراتی هم داشت. اما جا داشت در بحث بسط و توسعه معاونت در دانشگاه ها با اذعان به سیستم بورکراتیک پیچیده وزارتی اقدام و نتیجه ای حاصل می شد. در بعد اقناع افکار عمومی و روشنگری بسیاری از طرح ها بیشتر تلاش می شد.

این عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: به بیان دیگر با بدنه پرستاری باید بیشتر ارتباط گرفته می شد شاید یکی از علل آن برخی مدیران پرستاری دانشگاه ها بودند که هم وزن فعالیت های معاونت نبودند، در مسائل رفاهی و معیشتی جای کارکردن بیشتر بود هر چند فرصت چهارساله فرصت کوتاهی بود اما در عین حال اگر منصفانه و بدور از حب و بغض به دستاوردها نگاه کنیم در سیستم وزارتی که به سختی معاونتی به نام پرستاری را پذیرفته اقدام صورت گرفته الحق و الانصاف قابل تحسین است و بنده معاونت را معاونت عملگرا می دانم و علت آن را بیان می کنم.

وی افزود: جامعه پرستاری با وجود این که در طرح تحول سلامت و بسته های مربوطه کم تر دیده شد، اما با وجود این معاونت نوپا بسیاری از برنامه های عقب مانده حوزه پرستاری و اقدامات اساسی و زیربنایی را عملیاتی و یا حداقل تدوین شده دید. تدوین اساسی شرح وظایف گروه های مختلف پرستاری از دکترا تا کمک پرستاری، بازنگری محتواهای درسی دوره دکتری پرستاری و ایجاد 15 گرایش برای این دوره در جهت تحقق DNP (دکترای پرستاری بالینی)، آیین نامه جذب هیات علمی بالینی، افزایش دو برابری ظرفیت دانشکده های پرستاری، تعیین سطح بندی مراقبت های پرستاری به حرفه ای و غیر حرفه ای و در این راستا دادن مجوز تربیت بیش از ده هزار کمک پرستار، تعریف 10 شاخص ملی پرستاری، صدور پروانه صلاحیت حرفه ای، ابلاغ پرستاری جامعه نگر (هوم کر، هاسپیس) و غیره از این دست است.

عزیزی گفت: پس وجود دولت سلامت محور و معاونت پرستاری عملگرا یک فرصت نادر و مغتنم برای جامعه پرستاری است که ما باید قدر آن را می دانستیم و اکنون هم بدانیم و از این فرصت تاریخی با وحدت، همدلی و ایجاد فضای تعامل با حفظ اصول و مبانی خود و پرهیز از رفتارهای اختلاف انگیز حداکثر بهره خود را ببریم و می توان به اجرای قوانین و برنامه های بر زمین مانده پرستاری به شرط پایدار بودن شرایط مذکور امیدوار بود.

رییس هیات مدیره نظام پرستاری بندرعباس در پاسخ به نقد جو حاکم بر پرستاری بیان کرد متاسفانه علی رغم میل باطنی مجبور به بیان مطالبی هستم که شاید خوشایند بسیاری از دوستان نباشد هر چند که طبق روال جاری قطعا بعد از انتشار این حرف ها افراد خاصی که فضای رسانه ای و تریبون رسمی سازمان را در دست دارند بنده را مورد آماج هجمه های خود قرار می دهند اما گفتن حقیقت و روشن کردن بسیاری از مسائل بهتر از آن است که مورد تمجید و تعریف صوری و زودگذر قرار گیرم.

وی تصریح کرد: البته از جهتی برای ثبت در تاریخ بد نیست این مسائل مطرح گردد، آیندگان ما را هم در ظرف زمانی کنونی مورد نقد قرار خواهند داد و هم هدر رفتن فرصت ها و ظرفیت ها را بیان می کنند. عده ای که دایم بر طبل "منتخب و معتمدین پرستاری بودن" می کوبند کمی تحمل خود را بالا ببرند و این حرف ها را از زبان یکی دیگر از منتخبین پرستاری بشنوند که بیش از یک دهه از عنفوان جوانی خود را صرف فعالیت حرفه کرده است.

عزیزی افزود: جو نامناسبی که به مدد هنر فضاسازی و استفاده رسانه ای ایجاد کرده اند متاسفانه به جای آرامش، تنش را حاکم کرده است. احترام به پیشکسوتان، گرامی داشت دستاوردها، رعایت حریم افراد و... به حاشیه رفته است و اختلافات بیشتر شده است.

وی در پاسخ به این سوال که علت اختلافات موجود در پرستاری و مشخصا در نظام پرستاری چیست و چرا راهکاری اتخاذ نمی شود اظهار داشت قبل از آن باید تصریح کنم بیان مطالب به معنای مخالفت ما با نهاد یا سازمان و جایگاه حقوقی آن نیست بلکه عملکرد بد افراد سبب چنین تحلیلی است. در پاسخ به سوال شاید دلایل متعددی وجود داشته باشد اما یکی از اصلی ترین آن ها این است که متاسفانه در این دوره فعالیت های نظام پرستاری افرادی با شعارهای زیبنده و دهن پر کن و قول عملی کردن آن ها در راس سازمان قرار گرفتند به عنوان مثال قول اجرای شش ماه قانون تعرفه گذاری پرستاری را دادند اما در واقع دیدند که بین شعار و عمل خیلی فاصله است، در این راستا بسیاری از هیات مدیره ها هم به آن ها اعتماد کردند. اما دیدند که منافع شخصی و تضادهای موجود از طرفی و دلیل تراشی برای ناکامی و دست نیافتن به توفیقات وعده داده شده از طرفی دیگر سبب ایجاد چنین فضایی در فعالیت های دوستان شده است. سو تفاهم اعلام شده در داستان اخیر و بازی با وقت و احساسات پرستاران و تجمعات دانشجویی نمونه تضادهای موجود است.

وی تصریح کرد: نمونه دیگر اینکه بعد از گذشت سه سال یکی از معاونین سازمان که نتوانسته است در حوزه خود بیلان کار مناسب ارائه دهد با فرافکنی دائما کمک پرستاری را که ارتباطی با حوزه کاری آن ندارد را دست آویز قرار می دهد و به بهانه اینکه نظارت بر به کارگیری آن نیست پس آن ها موجوداتی هستند که ما تعبیر می کردیم (که متاسفانه اصطلاح آن قابل بیان نیست) غافل از اینکه هم دستگاه های اجرای و هم پرستاران با تغییرات اعمال شده آن را پذیرفته اند و جهت اطلاع اینکه بیش از 40 . 50 هیات مدیره در حال تربیت فراگیران این دوره هستند. ان هم بسیاری از هیات های همسو با ان ها بودند.

عزیزی گفت: لذا این تفکر که گذر زمان ناکارآمدی آن را بیشتر نشان خواهد داد همه چیز خود در عدم موفقیت را بدلیل حضور فلان افراد در فلان پست ها گره می زنند. در دوره های گذشته سازمان وقتی با فلان وزارتخانه مشکل پیدا می کرد در ریاست جمهوری یا مجلس و یا در دیدار رهبری مشکلات را پیگیری و حل می کرد اما دریغ از تعامل سازنده.

رییس هیات مدیره نظام پرستاری بندرعباس افزود: قهرمان سازی و پدر معنوی شدن در پرستاری نه برای جامعه پرستاری نان و آب می شود و نه حرفه را ارتقا می دهد و این متاسفانه مشی ‌ایی است که جریان حاکم بر سازمان بدنبال آن است و در صدد هستند تا جناب شریف مقدم دبیرکل محترم خانه پرستار و قائم مقام سازمان را پدر معنوی پرستاری معرفی نمایند.

وی گفت: البته واضح است در این شرایط بحران سازی، حاشیه سازی و گل آلود کردن آب بهترین بستری است که می تواند ناکارآمدی را پوشش دهد و از طرفی با تهدید، تخریب، ارعاب و ایجاد جو خفقان اجاز نشر صحبت های منتقدان و مخالفان را نمی دهند. در حالی که این دوستان با خودی‌ها چنین تعاملی دارند بحث رایزنی، تفاهم و تعامل با نهادهای حاکمیتی و مراکز تصمیم ساز در نظام سلامت شاید توقع بی جایی باشد.

رییس کمیسیون فرهنگی رفاهی شورای عالی نظام پرستاری در پاسخ به شفاف سازی جو خفقان اعلام داشت صرفا چند نمونه را اعلام می کنم؛ در چند روز گذشته مشاهده کردیم با تنها نماینده پرستار در مجلس شورای اسلامی چه کردند. پرفسور عابدی اولین دکترای پرستاری در ایران بود و سه چهار دهه گذشته سرشار از خدمات ارزنده ایشان در حوزه پرستاریست چون حرفی را زدند که به مذاق آقایان خوش نیامد؛ از رییس کل و قائم مقام سازمان گرفته تا پیاده نظام آن ها با این چهره شاخص و سرمایه پرستاری چه کردند.

وی افزود: تضاد و تعارض شعار و عمل در اینجا هم پیداست از طرفی مدعی می شوند ما به کمک نماینده پرستاری در مجلس تعرفه گذاری را در برنامه ششم توسعه گنجاندیم و از طرفی چنین برخوردهایی. سایت سازمان ناجوانمردانه محل بمب باران معاون پرستاری وزیر شده است، برخی دوستان کمپین راه اندازی می کنند آن هم در شرایطی که ایام انتصاب معاونت های وزارتخانه شده است و جریان ها و لابی های خاص پزشک سالار مترصد فرصت حذف این معاونت هستند و دوستان در حال گل به خودی زدن هستند. جالب است دو هفته است که مصاحبه بنده در روابط عمومی سازمان خاک می خورد اما چون در آن اشاره ای به معاونت پرستاری شده است و با نوع فکر مدعیان آزادی فکر و اندیشه و عدالتخواهی زاویه دارد اجازه نشر نمی دهند.

عزیزی تصریح کرد: بدلیل مصاحبه در سال گذشته با یک سایت میزبانی جشنواره فرهنگی ورزشی را از ما گرفتند و ما را به هیات رسیدگی به تخلفات احضار کردند. بماند که ما بر اساس مصوبه شورای عالی دوره سوم و قبل از مصوبه ممنوعیت دوره چهارم کلاس های کمک پرستاری را برگزار کردیم چقدر ما را اذیت کردند و به هیات مذکور کشاندند. حرف حق زدیم به علت این که چند صباحی سهام فلان پروژه به رسم امانت و به جهت تسهیل در امورات اداری به نمایندگی از پرستاران استان و با رای خود پرستاران به اسم ما بود هر تهمتی را در جهت تخریب ما روا داشتند در حالی که قبل از آن همین سهام به اسم دوستان خودشان بود. در شرایطی که با مظلوم نمایی رد صلاحیت ها و برخوردهای تند وزارت را شعار می دهند و وزیر بهداشت و تیم شان را به الفاظ خاصی محکوم می کنند اما خود در مقام عمل در این زمینه مردود شدند. البته در این خصوص ناگفته های زیادی وجود دارد ان شاالله برای فرصت های بعد.http://عزیزی

یکشنبه، 19 شهریور 1396 - 12:05

وی در زمینه عملکرد سازمان نظام پرستاری گفت: بنده در حوزه مدیریتی خود در بندرعباس و توابع پاسخگو هستم و هرگونه نقد و پیشنهادی را با جان دل می پذیرم ولیکن در زمینه سازمان نظام پرستاری بنده هم منتظر انتشار عملکرد مسئولین سازمان در دوره چهارم در زمینه های مختلفم.

عزیزی در پاسخ به سوالی درباره نقد کارنامه چهار ساله معاونت پرستاری گفت؛ معاونت نوپای پرستاری نقطه ضعف هایی داشت و در عین حال عملکردهایی مثبت فراوانی هم داشت. انتشار عملکرد به صورت کلاسه بندی توسط معاونت کار را راحت می کند.

وی تصریح کرد: این نهال نوپا و دستاورد بزرگ پرستاری در اواخر دولت نهم، در این مدت خوب رشد کرد و ثمراتی هم داشت. اما جا داشت در بحث بسط و توسعه معاونت در دانشگاه ها با اذعان به سیستم بورکراتیک پیچیده وزارتی اقدام و نتیجه ای حاصل می شد. در بعد اقناع افکار عمومی و روشنگری بسیاری از طرح ها بیشتر تلاش می شد.

این عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: به بیان دیگر با بدنه پرستاری باید بیشتر ارتباط گرفته می شد شاید یکی از علل آن برخی مدیران پرستاری دانشگاه ها بودند که هم وزن فعالیت های معاونت نبودند، در مسائل رفاهی و معیشتی جای کارکردن بیشتر بود هر چند فرصت چهارساله فرصت کوتاهی بود اما در عین حال اگر منصفانه و بدور از حب و بغض به دستاوردها نگاه کنیم در سیستم وزارتی که به سختی معاونتی به نام پرستاری را پذیرفته اقدام صورت گرفته الحق و الانصاف قابل تحسین است و بنده معاونت را معاونت عملگرا می دانم و علت آن را بیان می کنم.

وی افزود: جامعه پرستاری با وجود این که در طرح تحول سلامت و بسته های مربوطه کم تر دیده شد، اما با وجود این معاونت نوپا بسیاری از برنامه های عقب مانده حوزه پرستاری و اقدامات اساسی و زیربنایی را عملیاتی و یا حداقل تدوین شده دید. تدوین اساسی شرح وظایف گروه های مختلف پرستاری از دکترا تا کمک پرستاری، بازنگری محتواهای درسی دوره دکتری پرستاری و ایجاد 15 گرایش برای این دوره در جهت تحقق DNP (دکترای پرستاری بالینی)، آیین نامه جذب هیات علمی بالینی، افزایش دو برابری ظرفیت دانشکده های پرستاری، تعیین سطح بندی مراقبت های پرستاری به حرفه ای و غیر حرفه ای و در این راستا دادن مجوز تربیت بیش از ده هزار کمک پرستار، تعریف 10 شاخص ملی پرستاری، صدور پروانه صلاحیت حرفه ای، ابلاغ پرستاری جامعه نگر (هوم کر، هاسپیس) و غیره از این دست است.

عزیزی گفت: پس وجود دولت سلامت محور و معاونت پرستاری عملگرا یک فرصت نادر و مغتنم برای جامعه پرستاری است که ما باید قدر آن را می دانستیم و اکنون هم بدانیم و از این فرصت تاریخی با وحدت، همدلی و ایجاد فضای تعامل با حفظ اصول و مبانی خود و پرهیز از رفتارهای اختلاف انگیز حداکثر بهره خود را ببریم و می توان به اجرای قوانین و برنامه های بر زمین مانده پرستاری به شرط پایدار بودن شرایط مذکور امیدوار بود.

رییس هیات مدیره نظام پرستاری بندرعباس در پاسخ به نقد جو حاکم بر پرستاری بیان کرد متاسفانه علی رغم میل باطنی مجبور به بیان مطالبی هستم که شاید خوشایند بسیاری از دوستان نباشد هر چند که طبق روال جاری قطعا بعد از انتشار این حرف ها افراد خاصی که فضای رسانه ای و تریبون رسمی سازمان را در دست دارند بنده را مورد آماج هجمه های خود قرار می دهند اما گفتن حقیقت و روشن کردن بسیاری از مسائل بهتر از آن است که مورد تمجید و تعریف صوری و زودگذر قرار گیرم.

وی تصریح کرد: البته از جهتی برای ثبت در تاریخ بد نیست این مسائل مطرح گردد، آیندگان ما را هم در ظرف زمانی کنونی مورد نقد قرار خواهند داد و هم هدر رفتن فرصت ها و ظرفیت ها را بیان می کنند. عده ای که دایم بر طبل "منتخب و معتمدین پرستاری بودن" می کوبند کمی تحمل خود را بالا ببرند و این حرف ها را از زبان یکی دیگر از منتخبین پرستاری بشنوند که بیش از یک دهه از عنفوان جوانی خود را صرف فعالیت حرفه کرده است.

عزیزی افزود: جو نامناسبی که به مدد هنر فضاسازی و استفاده رسانه ای ایجاد کرده اند متاسفانه به جای آرامش، تنش را حاکم کرده است. احترام به پیشکسوتان، گرامی داشت دستاوردها، رعایت حریم افراد و... به حاشیه رفته است و اختلافات بیشتر شده است.

وی در پاسخ به این سوال که علت اختلافات موجود در پرستاری و مشخصا در نظام پرستاری چیست و چرا راهکاری اتخاذ نمی شود اظهار داشت قبل از آن باید تصریح کنم بیان مطالب به معنای مخالفت ما با نهاد یا سازمان و جایگاه حقوقی آن نیست بلکه عملکرد بد افراد سبب چنین تحلیلی است. در پاسخ به سوال شاید دلایل متعددی وجود داشته باشد اما یکی از اصلی ترین آن ها این است که متاسفانه در این دوره فعالیت های نظام پرستاری افرادی با شعارهای زیبنده و دهن پر کن و قول عملی کردن آن ها در راس سازمان قرار گرفتند به عنوان مثال قول اجرای شش ماه قانون تعرفه گذاری پرستاری را دادند اما در واقع دیدند که بین شعار و عمل خیلی فاصله است، در این راستا بسیاری از هیات مدیره ها هم به آن ها اعتماد کردند. اما دیدند که منافع شخصی و تضادهای موجود از طرفی و دلیل تراشی برای ناکامی و دست نیافتن به توفیقات وعده داده شده از طرفی دیگر سبب ایجاد چنین فضایی در فعالیت های دوستان شده است. سو تفاهم اعلام شده در داستان اخیر و بازی با وقت و احساسات پرستاران و تجمعات دانشجویی نمونه تضادهای موجود است.

وی تصریح کرد: نمونه دیگر اینکه بعد از گذشت سه سال یکی از معاونین سازمان که نتوانسته است در حوزه خود بیلان کار مناسب ارائه دهد با فرافکنی دائما کمک پرستاری را که ارتباطی با حوزه کاری آن ندارد را دست آویز قرار می دهد و به بهانه اینکه نظارت بر به کارگیری آن نیست پس آن ها موجوداتی هستند که ما تعبیر می کردیم (که متاسفانه اصطلاح آن قابل بیان نیست) غافل از اینکه هم دستگاه های اجرای و هم پرستاران با تغییرات اعمال شده آن را پذیرفته اند و جهت اطلاع اینکه بیش از 40 . 50 هیات مدیره در حال تربیت فراگیران این دوره هستند. ان هم بسیاری از هیات های همسو با ان ها بودند.

عزیزی گفت: لذا این تفکر که گذر زمان ناکارآمدی آن را بیشتر نشان خواهد داد همه چیز خود در عدم موفقیت را بدلیل حضور فلان افراد در فلان پست ها گره می زنند. در دوره های گذشته سازمان وقتی با فلان وزارتخانه مشکل پیدا می کرد در ریاست جمهوری یا مجلس و یا در دیدار رهبری مشکلات را پیگیری و حل می کرد اما دریغ از تعامل سازنده.

رییس هیات مدیره نظام پرستاری بندرعباس افزود: قهرمان سازی و پدر معنوی شدن در پرستاری نه برای جامعه پرستاری نان و آب می شود و نه حرفه را ارتقا می دهد و این متاسفانه مشی ‌ایی است که جریان حاکم بر سازمان بدنبال آن است و در صدد هستند تا جناب شریف مقدم دبیرکل محترم خانه پرستار و قائم مقام سازمان را پدر معنوی پرستاری معرفی نمایند.

وی گفت: البته واضح است در این شرایط بحران سازی، حاشیه سازی و گل آلود کردن آب بهترین بستری است که می تواند ناکارآمدی را پوشش دهد و از طرفی با تهدید، تخریب، ارعاب و ایجاد جو خفقان اجاز نشر صحبت های منتقدان و مخالفان را نمی دهند. در حالی که این دوستان با خودی‌ها چنین تعاملی دارند بحث رایزنی، تفاهم و تعامل با نهادهای حاکمیتی و مراکز تصمیم ساز در نظام سلامت شاید توقع بی جایی باشد.

رییس کمیسیون فرهنگی رفاهی شورای عالی نظام پرستاری در پاسخ به شفاف سازی جو خفقان اعلام داشت صرفا چند نمونه را اعلام می کنم؛ در چند روز گذشته مشاهده کردیم با تنها نماینده پرستار در مجلس شورای اسلامی چه کردند. پرفسور عابدی اولین دکترای پرستاری در ایران بود و سه چهار دهه گذشته سرشار از خدمات ارزنده ایشان در حوزه پرستاریست چون حرفی را زدند که به مذاق آقایان خوش نیامد؛ از رییس کل و قائم مقام سازمان گرفته تا پیاده نظام آن ها با این چهره شاخص و سرمایه پرستاری چه کردند.

وی افزود: تضاد و تعارض شعار و عمل در اینجا هم پیداست از طرفی مدعی می شوند ما به کمک نماینده پرستاری در مجلس تعرفه گذاری را در برنامه ششم توسعه گنجاندیم و از طرفی چنین برخوردهایی. سایت سازمان ناجوانمردانه محل بمب باران معاون پرستاری وزیر شده است، برخی دوستان کمپین راه اندازی می کنند آن هم در شرایطی که ایام انتصاب معاونت های وزارتخانه شده است و جریان ها و لابی های خاص پزشک سالار مترصد فرصت حذف این معاونت هستند و دوستان در حال گل به خودی زدن هستند. جالب است دو هفته است که مصاحبه بنده در روابط عمومی سازمان خاک می خورد اما چون در آن اشاره ای به معاونت پرستاری شده است و با نوع فکر مدعیان آزادی فکر و اندیشه و عدالتخواهی زاویه دارد اجازه نشر نمی دهند.

عزیزی تصریح کرد: بدلیل مصاحبه در سال گذشته با یک سایت میزبانی جشنواره فرهنگی ورزشی را از ما گرفتند و ما را به هیات رسیدگی به تخلفات احضار کردند. بماند که ما بر اساس مصوبه شورای عالی دوره سوم و قبل از مصوبه ممنوعیت دوره چهارم کلاس های کمک پرستاری را برگزار کردیم چقدر ما را اذیت کردند و به هیات مذکور کشاندند. حرف حق زدیم به علت این که چند صباحی سهام فلان پروژه به رسم امانت و به جهت تسهیل در امورات اداری به نمایندگی از پرستاران استان و با رای خود پرستاران به اسم ما بود هر تهمتی را در جهت تخریب ما روا داشتند در حالی که قبل از آن همین سهام به اسم دوستان خودشان بود. در شرایطی که با مظلوم نمایی رد صلاحیت ها و برخوردهای تند وزارت را شعار می دهند و وزیر بهداشت و تیم شان را به الفاظ خاصی محکوم می کنند اما خود در مقام عمل در این زمینه مردود شدند. البته در این خصوص ناگفته های زیادی وجود دارد ان شاالله برای فرصت های بعد.http://عزیزی

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور، گفت: پرداخت کارانه است یکی از عوامل اصلی بی عدالتی در نظام سلامت است و صرفا برای گروه خاصی یعنی پزشکان اجرا می شود.
یکشنبه، 19 شهریور 1396 - 08:53
  حمیدرضا عزیزی در رابطه با برنامه های پرستاری در دولت یازدهم، اظهار داشت: دولت یازدهم سلامت را جز اولویت های اصلی سیاست های خود قرار داد و جامعه پرستاری با وجودی که در طرح تحول سلامت و بسته های مربوطه کمتر دیده شد، اما با وجود معاونت نوپای پرستاری بسیاری از برنامه های عقب مانده خود را فارغ از جناح بن...
مصوبه تعرفه پرستاری در وزارت بهداشت خاک می‌خورد
ﺳﻪشنبه، 10 مرداد 1396 - 10:33

قائم مقام سازمان نظام پرستاری عنوان کرد؛

مصوبه تعرفه پرستاری در وزارت بهداشت خاک می خورد

قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: مصوبه تعرفه پرستاری پس از ۱۰ سال هنوز اجرایی نشده و در وزارت بهداشت خاک می‌خورد.

صفحه 1 از 36ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظلام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.