دات نت نیوک

Text/HTML

صبحی به یاد ماندنی هنگامه طلوع آفتاب در ساحل آب های نیلگون خلیج همیشه فارس
شنبه، 04 دی 1395 - 10:50
  به همت کمیسیون فرهنگی، رفاهی نظام پرستاری بندرعباس و توابع هفته سوم پیاده روی ساحلی با حضور پرشکوه و با نشاط سفید پوشان پرستار؛ در ساحل آب های نیلگون خلیج فارس برگزار گردید. در مطلع خورشید و در هوای بسیار مطبوع صبحگاهی پرستاران سحرخیز بندرعباسی روز خود را با پیاده روی ساحلی شروع کردند. در این ...
چهارشنبه، 01 دی 1395 - 08:32
  1🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻 🏃🏻🏃🏻🏃🏻 پیاده روی ساحلی همراه با صرف صبحانه و مسابقات فرهنگی و ورزشی پنج شنبه 2، 9، 16، 23 و 30م دی ماه 1395 2✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈ تور زیارتی سیاحتی مشهد مقدس همراه با برنامه های فرهنگی ویژه 2م لغایت 6م دی ماه 1395 3📽📽📽📽📽📽📽📽📽📽 سانس ویژه سینما ستاره جنوب ب...
کمیسیون فرهنگی رفاهی نظام پرستاری بندرعباس و توابع ارایه می دهد: "بلیط فیلم یتیم خانه ایران"
ﺳﻪشنبه، 30 آذر 1395 - 08:15
  کمیسیون فرهنگی رفاهی نظام پرستاری بندرعباس و توابع ارایه می دهد: "بلیط فیلم یتیم خانه ایران" با 70% تخفیف در سانس ویژه پرستاران بهای هر قطعه بلیط ویژه اعضای نظام پرستاری 2500 تومان (فروش آزاد 8000 تومان) زمان: جمعه 95/10/3 ساعت 19 مکان: سینما ستاره جنوب جهت تهیه بلیط به دفتر نظام پرستار...
🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻  ورزش به عنوان عامل سلامت جسمی و نشاط روحی جامعه، باید فراگیر شود. "رهبر معظم انقلاب"
چهارشنبه، 24 آذر 1395 - 09:06
  🏃🏻به اطلاع همکاران گرامی می رساند؛ هفته دوم پیاده روی ساحلی پنجشنه 25م آذر ماه و از ساعت 6 تا 7 صبح برگزار گردد.  🏃🏻این برنامه همراه با صرف صبحانه و برنامه های جانبی همراه خواهد بود. 🏃🏻پیاده روی ساعت 6 صبح و در پارک ساحلی غدیر (زیر پرچم بزرگ)🇮🇷 شروع و تا ساحل صدا وسیما به صورت ...
وزارت بهداشت به پرستاری آکادمیک اعتقاد ندارد/خطر ورود کمک پرستار به بالین
شنبه، 20 آذر 1395 - 05:45
رئیس شورای هماهنگی هیئت مدیره نظام پرستاری دزفول؛

وزارت بهداشت به پرستاری آکادمیک اعتقاد ندارد/خطر ورود کمک پرستار به بالین

رئیس شورای هماهنگی هیئت مدیره نظام پرستاری دزفول، گفت: دوره کمک پرستاری غیر حرفه ای است بنابراین با ورود کمک پرستاران بر بالین بیماران به مردم خیانت خواهد شد و جان مردم به خاطر منافع مالی به خطر خواهد افتاد.
دانشجوی پرستاری باید مطالبه گر باشد/پرستاران بزرگترین قربانیان بی عدالتی
جمعه، 19 آذر 1395 - 18:55
قائم مقام سازمان نظام پرستاری تاکید کرد؛

دانشجوی پرستاری باید مطالبه گر باشد/پرستاران بزرگترین قربانیان بی عدالتی

قائم مقام سازمان نظام پرستاری تاکید کرد: دانشجویان روحیه حق طلبی و عدالت خواهی دارند و با این روحیه می توانند پیگیر مطالبات خود باشند و از این رو می توان گفت که دانشجویان پرستاری آینده سازان جامعه پرستاری خواهند بود.
تفاوت پرداختی پزشک و پرستار تا ۷ برابر باشد/خودی ها سر پرستاری را بریدند
جمعه، 19 آذر 1395 - 18:24
رئیس سازمان نظام پرستاری عنوان کرد؛

خودی ها سر پرستاری را بریدند/توصیه به دانشجویان پرستاری

رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، گفت: دانشجویان باید با نگاه آینده نگری به جامعه بنگرند و و رفتارهای روشنفکرانه به مسائل داشته باشند، زیرا دانشجویان مصداق روشنفکری در جامعه و در تمامی کشورها جز قشر روشنفکر به شمار می آیند.
دایه دلسوزتر از مادر شده‌اند
ﺳﻪشنبه، 16 آذر 1395 - 15:24
ایلنا: در پی اظهارات مسئولین وزارت بهداشت در خصوص نحوه هزینه کرد سهم درمان بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی، نایب رئیس هیأت مدیره در یادداشتی که برای ایلنا ارسال کرده است به برخی شبهاتی که از سوی وزارت بهداشت و طرفداران ادغام درمان سازمان تأمین اجتماعی دامن زده می‌شود پاسخ گفت.
يادداشت دبير كل خانه پرستار: حركت نمايشي معاونت پرستاری در واپسين ماه هاي دولت تدبير و اميد
دوشنبه، 15 آذر 1395 - 16:51
متاسفانه دوره وزارت جناب آقای قاضی زاده هاشمی، سیاهترین دوران تاریخی براي پرستاري بود. دوراني كه پرستاري ايران بیشترین ظلم ها و بی عدالتی ها را تحمل کرد، برخوردهاي متفاوت و ناشايستي را تجربه کرد و در این3/5 سال گذشته نه تنها اقدام مثبتی برای پرستاری صورت نگرفت و از آلام پرستاران چيزي كم نشد بلکه با طرح های پرستار ستیز، نمکی بر زخم پرستاری پاشیده شد.
راهکار عبور از بحران طرح تحول سلامت/تعیین سقف برای دریافتی پزشکان
دوشنبه، 15 آذر 1395 - 10:01
رئیس سازمان نظام پرستاری عنوان کرد؛

راهکار عبور از بحران طرح تحول سلامت/تعیین سقف برای دریافتی پزشکان

رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور؛ معتقد است که برای عبور از بحران طرح تحول نظام سلامت، می بایست برای دریافتی پزشکان سقف گذاشته شود.
صفحه 9 از 36ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظلام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.