دات نت نیوک

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه بدنه خودرو

بیمه شخص ثالث و سرنشین

بیمه مسئولیت حرفه ای پیراپزشکان و پرستارانبیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان

ثبت نام

تبلیغات

 

اخبار

مدیر بیمه پیشگامان نظام سلامت تاکید کرد:

لزوم داشتن بیمه مسئولیت برای پرستاران

لزوم داشتن بیمه مسئولیت برای پرستاران
ارسال شده: بهمن 30, 1396
دسته ها: Uncategorized
نظرات: 0

مدیر بیمه پیشگامان نظام سلامت گفت: پرستاران با داشتن بیمه مسئولیت حرفه ای می توانند بدون هیچ گونه دغدغه فکری و در کمال آرامش به ارائه خدمات پرستاری و درمانی بپردازند.

جمشید داداش نیا در گفتگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری گفت: کلیه پرستاران و همکاران کادر درمانی که دارای بیمه نامه مسئولیت حرفه ای پیراپزشکان از شرکت بیمه پیشگامان نظام سلامت وابسته به سازمان نظام پرستاری می باشند در صورت وقوع هرگونه حادثه و اتفاق برای بیماران که در اثرخطا، اشتباه، غفلت و یا قصور آنها رخ داده باشد می بایستی گزارش کامل حادثه را به همراه نام بیمار و یا مصدوم به سازمان نظام پرستاری اعلام نمایند.

وی با اعلام این موضوع اظهارداشت: پس از اعلام گزارش از سوی پرستاران، پرونده خسارتی در شرکت بیمه البرز مفتوح می گردد تا چنانچه پرستاری در این زمینه از سوی دادگاه و یا مراجع قضایی محکوم شد، خسارت در اسرع وقت به زیان دیده پرداخت گردد بنابراین پرستاران می توانند بدون هیچ گونه دغدغه فکری و در کمال آرامش به ارائه خدمات پرستاری و درمانی بپردازند.

مدیر بیمه پیشگامان نظام سلامت در پایان افزود: پرستاران جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه مسئولیت حرفه ای  می توانند با شماره های 88921245-88921033-88935855 تماس حاص نمایند

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x