دات نت نیوک

معاون فرهنگی، رفاهی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری خبر داد:

دومین جمعه سفیران سلامت در شهرستان کوهدشت برگزار شد

دومین جمعه سفیران سلامت در شهرستان کوهدشت برگزار شد
ارسال شده: تیر 17, 1397
نظرات: 0

دومین جمعه سفیران سلامت کوهدشت توسط مشاور معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری کشور، هیئت مدیره نظام پزشکی کوهدشت، موسسه خیریه حضرت رقیه (س) و همکاران کادر درمان این شهرستان روز جمعه 15 تیرماه 1397 برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، دکتر سید عباس کشفی ضمن بیان این خبر اظهار داشت: این گروه متشکل از پزشکان متخصص و عمومی و همچنین همکاران گروه های پرستاری، مامایی، شنوایی سنجی، داروسازی و مهندس بهداشت مبارزه با بیماری ها بود که روز جمعه با حضور در منطقه محروم و روستایی قبر موسی از توابع شهرستان کوهدشت برای خدمت به هم وطنان عزیزمان حاضر شدند.

معاون فرهنگی نظام پرستاری کشور ادامه داد: در این اردو که هدف آن پایش سلامت عمومی قشر محروم جامعه بود 135 نفر از اهالی روستا  از ویزیت ، دارو و سایر خدمات  به صورت رایگان بهره مند شدند.

عضو شورایعالی نظام پرستاری افزود: مهمترین مشکل روستای قبر موسی آب رسانی به وسیله تانکر است که زمینه ساز معضلات بهداشتی شده است. بنابراین آموزش های لازم در مورد بیماری ها و بهداشت محیط به اهالی داده شد و پمفلت های مربوطه نیز توسط پرستاران و کارشناسان بهداشت ارائه شد.

گفتنی است تعدادی از بیماران نیز توسط پزشکان متخصص و عمومی به مراکز درمانی جهت ادامه روند درمان ارجاع شدند.

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظلام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.