دات نت نیوک

هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ای‌میل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) را نیز گردآوری میکند.

هم‌چنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان فهرست مشتریان‌ش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان پرطرف‌دارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

پایگاه اینترنتی هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان اطلاعات، بدون اعلان قبلی، شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: 1) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان و سایت مورد پذیرش است، هم‌راهی داشته باشد؛ 2) از حق و دارایی‌ هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان حفاظت و دفاع کند؛ و 3) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان رجیستر کرده باشید، یک کوکی به هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.

تغییرات دراین بیانیه

هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان مطلع شوید.

اطلاعات تماس

هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان کامنت‌های شما ناظر به این بیانه حریم خصوصی را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس info@ino.ir با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظلام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.