دات نت نیوک

رویداد

اخبار

مدیر پرستاری بیمارستان کیان؛

پژوهش در پرستاری مغفول مانده است/ نقش ویژه پرستاران در شرایط بحرانی

پژوهش در پرستاری مغفول مانده است/ نقش ویژه پرستاران در شرایط بحرانی
ارسال شده: آذر 16, 1397
نظرات: 0

مدیر پرستاری بیمارستان کیان، بر ضرورت توسعه نقش آفرینی پرستاران در خارج از مراکز درمانی تاکید کرد. 

اکرم سادات میرفخرایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با بیان این که پرستاری نیاز به حس مسئولیت دارد ، اظهار داشت: فردی که پرستاری را برمی گزیند می بایست حس مسئولیت مراقبت و نگهداری را در خود تقویت کند تا بتواند خدمات خود را با کیفیت به مردم و بیماران ارائه دهد.

وی با اشاره به نقش پرستاران در اجتماع گفت: پرستاران علاوه بر بالین می توانند نقش های متعددی را در جامعه ایفا کنند بنابرایت آنها می توانند آموزش را از خانواده خود آغاز و به جامعه تعمیم دهد . زیرا پرستاران با اطلاعات خود می تواند به پیشگیری در جامعه بپردازند . 

مدیر پرستاری بیمارستان کیان تاکید کرد: پرستاران به دلیل ماهیت شغلی خود در مدیریت شرایط بحرانی بهترین تصمیمات را اخذ می کنند و این امر باعث می شود که بتوانند شرایط بحرانی را به یک وضعیت نرمال تبدیل کنند و همچنین در شرایط بحرانی پرستاران بهترین گزینه برای انجام خدمات مراقبتی هستند و خدمات مطلوبی را به بیماران ارائه خواهند داد. 

وی افزود: پرستاران همچنین می توانند از طریق مراکز خدمات پرستاری در منزل به کارآفرینی در پرستاری بپردازند و جایگاه پرستاری را در جامعه به مردم معرفی نمایند زیرا پرستاری محدود و محصور در بیمارستان نیست و می تواند در جامعه با حضور خود فعالیت های گسترده ای را انجام دهد و بار هزینه اضافی را از دوش دولت بکاهد. 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x