دات نت نیوک

رویداد


اخبار

پيام تبريك رييس كل سازمان نظام پرستاري به مناسبت فرا رسيدن بهار طبيعت و عيد نوروز

پيام تبريك رييس كل سازمان نظام پرستاري به مناسبت فرا رسيدن بهار طبيعت و عيد نوروز
ارسال شده: اسفند 29, 1397
نظرات: 0

دکتر اصغر دالوندی در پیامی فرارسیدنوبهار طبیعت و عید باستانی را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سازمان نظام پرستاري، متن اين پيام بدين شرح است:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسيدن نوروز باستانی ، که یاد آور تجلی هنرو زیبایی شناسی، شور و شعور ایرانیان یکتا پرست در انتخاب آگاهانه سالگشت گردش ایام است ، وحکایت از رویش شوق انگیز شمیم بهاری  و آغاز بهار طبیعت که امسال با رایحه خوشایند ماه مبارک و سراسر فیض رجب المرجب عجین و عطر آگین گشته  است ، را به شما همکاران عزیز و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

سالی که گذشت سرشار از فراز و فرودهایی بر جامعه فهیم و ارزشمند پرستاری بود و سازمان نظام پرستاری تمام تلاش خود را در گفتمان منطقی؛تعامل آگاهانه و پیگیری مجدانه برای دستیابی  به مطالبات شما عزیزان نمود و بزرگترین و خطرناکترین طراحی های تخریب گرانه را مثل حذف پرستار بیمارستانی ، بایگانی کردن رشته  مراقبت بیمارستانی  و.... را از سر راه حوزه پرستاری برداشت .

سالی که پیش روست شاهد حضور پرشور شما عزیزان ، در انتخابات سازمان نظام پرستاری خواهیم بود و توجه موکد اینجانب حساسیت داشتن  به حرفه  پرستاری،حضور پرمعنی، انتخاب افراد با آگاهی و شناخت برای اداره ارکان سازمان  نظیر اعضاء هیات  های مدیره، شورایعالی و ریاست سازمان خواهد بود.

افتخار دارم بعنوان عضو كوچك خانواده بزرگ پرستاري كشور از زحمات بي شائبه و خدمات صادقانه تمامي همكارانم در جاي جاي كشور پهناور ايران تقدير و تشكر نموده و دست پر همتشان را به گرمي بفشارم.

اميد است در سال جديد با استعانت از حضرت باريتعالي و در سايه ايمان، تعهد و توانمندي بتوانيم در مسير ارتقاي سطح سلامت جامعه و ارائه خدمات مطلوب مراقبتي به هموطنان عزيزمان گام برداريم. اميدوارم در پناه حضرت حق و در سايه عنايات و توجهات حضرت وليعصر (عج) موفق و پيروز باشيد.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno