دات نت نیوک

رویداد


اخبار

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نشست صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری عنوان کرد:

لزوم تامین زیر ساخت های لازم برای فعالیت کارآفرینان جهت ارتقا سطح سلامت جامعه/ آمادگی صندوق نواوری و شکوفایی ریاست جمهوری با سازمان نظام پرستاری در برگزاری رویدادهای مختلف

لزوم تامین زیر ساخت های لازم برای فعالیت کارآفرینان جهت ارتقا سطح سلامت جامعه/ آمادگی صندوق نواوری و شکوفایی ریاست جمهوری با سازمان نظام پرستاری در برگزاری رویدادهای مختلف
ارسال شده: خرداد 30, 1398
نظرات: 0

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نشست صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با اشاره به توجه ویژه به موضوع طيف گسترده مراقبت هاي پرستاري گفت: برای فعالیت کارآفرینان جهت ارتقا سطح سلامت جامعه و کاهش مشکلات سلامت می بایست زیر ساخت های آن فراهم شود .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری،  به دنبال برگزاری اولین رویداد استارت آپ کارآفرینی مراقبت و سالمندی در راستای پیشبرد اهداف تیم ها، جلسه ای در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با حضور دکتر ملکی فر معاونت توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و مسئولین این صندوق و دکتر دالوندی رئیس کل سازمان نظام پرستاری به همراه معاونین و مسئولین کارآفرینی این سازمان روز چهارشنبه  برگزار شد. 

 

در این نشست در خصوص تجهیز مرکز رشد، نوآوری و فناوری سازمان نظام پرستاری از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و تسهیلاتی که این صندوق در این راستا می تواند در اختیار سازمان قرار دهد، بحث و تبادل نظر شد. 

 

دکتر دالوندی در این نشست در خصوص توجه ویژه به موضوع طيف گسترده مراقبت هاي پرستاري و طيف سلامت و لزوم تامین زیر ساخت های لازم  برای فعالیت کارآفرینان جهت ارتقا سطح سلامت جامعه و کاهش مشکلات سلامت ایراد سخنرانی کرد.

 در ادامه نیز دکتر ملکی بر قول مساعد جهت همکاری های لازم را در این حوزه داد و آمادگی خود را در راستای ارائه خدمات این صندوق در قالب بسته های مختلف شتاب دهنده در حوزه کارآفرینی اعلام نمود. 

 

گفتنی است در این نشست در راستای لزوم دانش بنیان شدن سازمان نظام پرستاری جهت اخذ تسهیلات با شرایط ویژه نیز صحبت به میان آمد و در انتها نیز صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری  آمادگی خود را برای همکاری در برگزاری رویدادهای بعدی سازمان نظام پرستاری اعلام نمود.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno