دات نت نیوک
اصلاح طرح قاصدک اولویت کار مسئولین دوره پنجم نظام پرستاری /ضرورت پیگیری مسائل حقوقی پرستاران
کارشناس روابط عمومی
/ دسته ها: اخبارصنفی, کرمان

اصلاح طرح قاصدک اولویت کار مسئولین دوره پنجم نظام پرستاری /ضرورت پیگیری مسائل حقوقی پرستاران

رئیس نظام پرستاری کرمان مطرح کرد؛

امان اله ابوالقاسمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به روی کار آمدن اعضای جدید نظام پرستاری دوره پنجم گفت: مهمترین اصل رسیدن به مطالبات، انسجام حرفه ای و جدیت در کار است، اگر این دو اصل رعایت شود، نتیجه حاصله مثبت خواهد بود زیرا با تفرقه و اختلاف نمی توان  به مطالبات و خواسته های خود دست یافت.

وی با اشاره به این که راز موفقیت، همدلی، یکرنگی، صداقت و پشتکار است، اظهار داشت:  امید بسیار دارم که در پنجمین دوره نظام پرستاری کشور از حقوق جامعه پرستاری دفاع شده و به خواسته های پرستاران جامه عمل پوشانده خواهد شد.

رئیس نظام پرستاری کرمان با اعتقاد به این که روحیه مسئولین دوره پنجم سازمان نظام پرستاری به گونه ای است که باب ارتباط سازمان با سایر نهادها و ارگان ها باز خواهد شد، تصریح کرد:  از مسئولین دوره پنجم سازمان نظام پرستاری انتظار می رود که در جهت اجرای قوانین مصوب پرستاری که تاکنون اجرایی نشده است، گام های مثبتی بردارند، همچنین طرح قاصدک و تفکیک کارانه از اضافه کار را در اولویت کار خود قرار داده و پیگیر به روز شدن معوقات پرستاران باشند.

وی با اشاره به این که پرستاری جز مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود، باب اجرای این قانون را برای پرستاران باز نمایند، افزود: اگر این قانون برای پرستاران اجرایی شود، بازنششستگی  پیش از موعد پرستاران نیز به راحتی اجرا شده و همکاران دغدغه ای برای بازنشستی خود نخواهند داشت.

ابوالقاسمی با بیان این که پرستاران مسائل حقوقی بسیاری دارند که نیاز است به آنها رسیدگی و نسبت به مطالبات جامعه پرستاری جدیت بیشتری شود، خاطر نشان کرد: در خصوص امکانات رفاهی برای پرستاران نیز می بایست فعالیت های گوناگون صورت پذیرد تا سختی کار جامعه پرستاری به نوعی جبران گردد.

 

مطلب قبلی عدم وصول مطالبات انگیزه پرستاران را از بین برده است
مطلب بعدی فوت پرستار بردسیری مبتلا به H1N1 / ضرورت توجه به مشکل کمبود پرستار و سختی کار پرستاران
Print
944 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
This is trial version.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

fjkdghbufgv

 

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظلام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.