دات نت نیوک

اخبار

بیانیه

بیانیه
ارسال شده: مرداد 5, 1398
دسته ها: Uncategorized
نظرات: 0
[EasyDNNnews:IfExists:SubTitle]

بیانیه اعضای دوره پنجم هیئت مدیره نظام پرستاری خوی به شرح ذیل می باشد 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
اِن تَنصُرُالله یَنصُرکُم و یُثَبِّت اَقدامَکُم

همکاران محترم حوزه پرستاری

🖌با پایان یافتن فرایند پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری و تأییدنهایی صحت و سلامت آن از سوی هیئت محترم نظارت مرکزی، منتخبین شما به طور رسمی در هیئت مدیره نظام پرستاری خوی شروع به کار نمودند.

🖌ترديدی نيست كه اقبال آگاهانه و شورآفرين شما همکاران ارجمند مسئوليت خدمتگزاران شما در نظام پرستاری را دوچندان ساخت كه ان شاءالله با پيگيری و تحقق مصوبات ارزشمند و تصميمات مقتضی و مناسب، نمود خواهد يافت. 

🖌به لطف خداوند متعال حضور و مشارکت آگاهانه و حداکثری شما پرستاران، بهیاران، کارشناسان و تکنسین های هوشبری، اتاق عمل و فوریت های پزشکی پاسخقاطعانهای به تمام تلاش هایی بود که قصد داشتند انتخابات نظام پرستاری را کم رنگ و بی اهمیت نشان داده و به نوعی تحریمخبری نمایند.

🖌نتیجه این انتخابات بیانگر آن است که انتخابات بیش از آنکه انتخاب افراد باشد، انتخاب گفتمان مطالبه_گری، صداقت و اخلاقمداری می باشد.

🖌امیدواریم همه آنان که به دیگر نامزد های محترم رای داده اند منتخبین را در پیشبرد اهداف نظام پرستاری یاری نمایند، چرا که انتخابات تمام شده است و منتخبین انتخابات وظیفه ی خدمت به تمام پرستاران فارغ از رأی آنها را دارند.

🖌همچنین از همه فعالان صنفی، صاحبنظران، پیشکسوتان، پرستاران، اساتید و دانشجویان درخواست مینماییم با پیشنهادات خود یاریگر ما باشند.

 🖌در پایان از همه همکاران ارجمند که حماسه ساز انتخابات نظام پرستاری شدند، دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از مجموعه هیئتهای اجرایی، بازرسی و نظارت، نیروی انتظامی و نهاد های رسانه ای تشکر و قدردانی نموده و توفیق بیشتر آنان را از درگاه الهی خواستاریم.

با احترام
اعضای دورهپنجم هیئت مدیره نظام پرستاری خوی
۹۸/۵/۵

Print
کلمات کلیدی: بیانیه
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

اوقات شرعی


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است 

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.

Website:www.ino.ir

Email:info@ino.ir

Telegram:https://telegram.me/ino_ir

Tel:+982142949-Fax:9892188935854 

sms:20001023