دات نت نیوک

افتخار آفرینی دانشجوی پرستاری در کنگره بین المللی دانش اعتیاد

افتخار آفرینی دانشجوی پرستاری در کنگره بین المللی دانش اعتیاد
ارسال شده: شهریور 13, 1396
دسته ها: دانشجویی
نظرات: 0

رضوان مرادی دانشجوی پرستاری از بروجرد،  در کنگره بین المللی دانش اعتیاد ، توانست در بین پژوهش های ارائه شده، افتخار دیگری برای جامعه پرستاری رقم بزند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، در راستای برگزاری کنگره بین المللی دانش اعتیاد ،  رضوان مرادی دانشجوی پرستاری موفق به  اکسپت مقاله در این کنگره گردید.

در این کنگره که در تاریخ 22 لغایت 24 شهریور ماه سال جاری به همتدانشگاه علوم پزشکی ایران و سازمان بهزیستی کشور ، در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود ، از بین حدود 650 مقاله ارسال شده به این کنگره 194 مقاله به بخش سخنرانی راه یافته که مقاله این دانشجوی پرستاری نیز یکی از این194 مقاله است.

این مقاله تحت عنوان بررسی ارتباط بین اعتیاد به شبکه های اجتماعی مبتنی بر تلفن همراه و وضعیت روابط اجتماعی دانشجویان است که به این موضوع پرداخته شده  که رشد روز افزون فناوری های نوین در عرصه علم الکترونیک و اعتیاد رفتاری به آن؛ ناخودآگاه تاثیرات منفی بر زندگی واقعی دارند و جامعه مورد مطالعه در این مقاله دانشجویان پرستاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان بود.

در نتیجه این مقاله می توان دریافت که اعتیاد به شبکههای اجتماعی، تعاملات اجتماعی جوانان را در دنیای واقعی کاهش میدهند. بنابراین آموزش طرز استفاده صحیح و طراحی روشهای پیشگیری و جایگزین آنها ضروری است.

رضوان مرادی دانشجوی ترم 6 پرستاری دانشکده پرستاری و مامایی بروجرد و رئیس شورای دانشجویی هیئت مدیره نظام پرستاری بروجرد است.

 

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
2.7

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x