دات نت نیوک

شورای دانشجویی نظام پرستاری مهاباد:

مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود پرستاری و تور آشنایی با دانشگاه

مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود پرستاری و تور آشنایی با دانشگاه
ارسال شده: مهر 15, 1396
نظرات: 0

شورای دانشجویی نظام پرستاری مهاباد برای دانشجویان پرستاری جدیدالورود مراسم استقبال و تورآشنایی با دانشگاه برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود رشته ی پرستاری با میزبانی شورای دانشجویی نظام پرستاری شهرستان مهاباد و با همت دانشجویان رشته ی پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد و با حضور مسئولان و نمایندگانی از دفتر فرهنگ اسلامی، بسیج دانشجویی، روابط عمومی، مدیریت آموزش، حراست،اساتید و مسئولان دانشکده پرستاری، سازمان نظام پرستاری مهاباد برگزار گردید.

این مراسم روز چهارشنبه با عنوان نخستین جلسه رسمی دانشگاهی در سالن جلسات ساختمان شماره 1 دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد برگزار شد.

در ابتدای  مراسم دکتر حسین هوشیار مدیریت آموزش دانشگاه، ضمن خوش آمد گویی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید دانشجویان پرستاری را از فعال ترین و رتبه آفرینان برتر دانشگاه تلقی و رشته ی پرستاری را حرفه ای حساس قلمداد کرد و دانشجویان را توصیه به علم آموزی و اجرای دقیق وظایف تحصیلی نمود.

 

 

در ادامه  کلیپی با موضوعیت تاریخچه، ظرفیت ها، توامندی ها و امکانات دانشگاه برای آشنایی دانشجویان جدیدالورود پخش و بررسی شد.

دکتر حسین اسماعیلی رئیس دانشکده پرستاری ضمن خیر مقدم به حاضرین و مدعوین جلسه، دانشجویان را به تبعیت از برنامه های فرهنگی و فعالیت های علمی کرد و آنان توصیه نمود که به پرستاری به دیدگاه شغل نگاه نکنند و این حرفه را با عشق و علاقه برای خدمت به مردم انجام دهند.

وی ادامه داد:  ماهیت حرفه پرستاری با دیگر رشته ها تفاوت دارد و آن هم به دلیل مسئولیت پذیری و سوادی است که در یک سطح به آن اکتفا نمی کنند. چرا که حرفه پرستاری ورود به عملکرد هایی از جامعه است که درآن شخص پرستار با جان مردم سر و کار دارد.

 

 

رئیس دانشکده پرستاری تاکید کرد: درس تنها عامل مسئولیت و وظیفه شناسی نیست و مکمل این امر مهارت اندوزی است که دارای اهمیت خاصی بوده و  شخص پرستار بایستی شدیدا میل به مراقبت داشته باشد.

وی ادامه داد: برای موفقیت در رشته ی پرستاری شناخت این رشته و اطلاع از توقعات دیگران و اطلاع کامل از علم پرستاری و دلیل انتخاب این رشته و تدبیر در جهت تغییر، اصلاح و یا بازسازی نگرش و آن هم نگرشی منطبق بر انتظارات مردم و انتظارات این علم و حرفه و  باهوشی می تواند عاملی برای موفقیت باشد.

اسماعیلی در ادامه گزارشی از سطح علمی و امکانات دانشگاه ارائه کرد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد را  از برترین دانشگاه های غرب کشور قلمداد کرده و برای تمامی دانشجویان و ره پویان عام آرزوی موفقیت و پویایی کرد.

 

 

 

و در پایان دکتر بیانه سید امینی(مدیر گروه پرستاری)، دکتر یوسف محمودی فر(مدیر پژوهش)، کامیار علی پور(رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری مهاباد)، سامان ذبیحی(مسئول روابط عمومی و عضویت شورای دانشجویی نظام پرستاری مهاباد)، منصوری(نماینده سازمان نظام پرستاری) و نگار مرادی(عضو شورای  دانشجویی نظام پرستاری) در صحبت های کوتاهی نسبت به تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گزارش هایی در مورد فعالیت های شورای دانشجویی نظام پرستاری مهاباد و معرفی نظام پرستاری اقدام کردند.

این مراسم با بازدید از آزمایشگاه،سایت کامپیوتر، مولاژ، پراتیک، کتابخانه، سلف دانشگاه ، محوطه دانشگاه و حضور در یادمان شهدای گمنام و پیمان با شهدا به پایان رسید.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno