دات نت نیوک

دبیر شورای مرکزی دانشجویی نظام پرستاری عنوان کرد؛

وضعیت نابسامان اشتغال دانشجویان پرستاری/برخورد نامناسب در مراکز درمانی

وضعیت نابسامان اشتغال دانشجویان پرستاری/برخورد نامناسب در مراکز درمانی
ارسال شده: مرداد 18, 1397
نظرات: 0

دبیر شورای مرکزی دانشجویی نظام پرستاری، از وضعیت اشتغال دانشجویان پرستاری در مراکز درمانی، انتقاد کرد. 

امیرحسین تندرو در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به مشکلات دانشجویان در مراکز درمانی گفت: دانشجویان در مراکز درمانی با مشکلات عدیده ای روبرو هستند که به نوعی آنها را در ابتدای کار دلزده و سبب نارضایتی شغلی خواهد کرد.

وی اظهار داشت: پرسنل بیمارستان و مراکز درمانی با دانشجویان در خصوص کار دانشجویان در این مراکز همکاری نکرده و به نوعی به دنبال دور کردن دانشجویان و از سر خود باز کردن آنها هستند.

دبیرشورای دانشجویی نظام پرستاری کرمانشاه با اشاره به چینش شیفت های دانشجویان تصریح کرد:  سرپرستاری که مسئول  چینش شیفت های دانشجویان است با دانشجویان همکاری نکرده و به نوعی سبب رنجش خاطر دانشجویان می شود. 

وی در خصوص شرح وظایف دانشجویان در کار دانشجویی در مراکز درمانی افزود : یکی دیگر از مشکلات دانشجویان در مراکز درمانی محول کردن وظایف ای خارج از شرح وظایف به دانشجویان است که دانشجویان به اجبار می بایست هم پای یک پرستار به فعالیت بپردازد و خارج از حیطه شرح وظایف خود عمل نماید.

تندرو با اشاره به پرداختی های دانشجویان تاکید کرد: پرداختی به  دانشجویان در مقابل کار دانشجویی آنها بسیار ناچیز بوده و با این وجود پرداختی ها هم با تاخیر چندین ماهه همراه است و به نوعی معوقات در پرداختی حقوق دانشجویان وجود دارد.

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
3.5

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno