دات نت نیوک
یکشنبه 29 اسفند 1395
تعداد بازدید: 318
تعداد نظرات: 0

ساماندهی حقوق مدیران در لایحه مدیریت خدمات کشوری

ساماندهی حقوق مدیران در لایحه مدیریت خدمات کشوری
نظام پرداخت های متفاوت یکی از دلیل های اصلی پدیده حقوق های نجومی بود. قانون مدیریت خدمات کشوری برای این بود که سامانی به نظام های پرداخت دهد و آنان را متناسب کند که متاسفانه این قانون زمانی که در مجلس تصویب شد آنقدر استثنائات به آن وارد شد که کارکرد خود را از دست داد.

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره حذف بند ۳۸ قانون برنامه ششم و اینکه مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته است دولت باید لایحه ای برای ساماندهی حقوق مدیران بدهد، گفت: نظام پرداخت های متفاوت یکی از دلیل های اصلی پدیده حقوق های نجومی بود. قانون مدیریت خدمات کشوری برای این بود که سامانی به نظام های پرداخت دهد و آنان را متناسب کند که متاسفانه این قانون زمانی که در مجلس تصویب شد آنقدر استثنائات به آن وارد شد که کارکرد خود را از دست داد.

وی افزود: بنابراین آنچه که دولت در دستور کار دارد «قانون مدیریت خدمات کشوری» است و در آن لایحه بحث حقوق، مزایا و دریافتی مدیران و کارشناسان به شکل دقیق می آید.

وی با بیان اینکه این لایحه در حال بررسی کارشناسی است گفت: بحث مربوط به پرداختی ها در لایحه مدیریت خدمات کشوری دیده شده است

تصاویر
  • ساماندهی حقوق مدیران در لایحه مدیریت خدمات کشوری
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت