دات نت نیوک
جمعه 06 اسفند 1395
تعداد بازدید: 636
تعداد نظرات: 0

برگزاری جشنواره ها؛ بهانه ای برای شادابی پرستاران

برگزاری جشنواره ها؛ بهانه ای برای شادابی پرستاران
پیام رئیس سازمان نظام پرستاری به شرکت کنندگان در جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران

برگزاری جشنواره ها؛ بهانه ای برای شادابی پرستاران

رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، در پیامی به شرکت کنندگان در هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران، گفت: برگزاری اين جشنواره ها بهانه ای برای سالم تر و شاداب تر بودن پرستاران كشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، متن پیام دکتر علی محمد آدابی به این شرح است:

يا رب قوّ علی خدمتک جوارحی...
خداوندا اعضا و جوارحم را در مسير خدمت به خودت نيرومند ساز...
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد به تمام شركت كنندگان، ميهمانان گرامی و دست اندركاران برگزاري هشتمين جشنواره فرهنگي، ورزشي پرستاران كشور

هشتمين جشنواره فرهنگي، ورزشي پرستاران كشور به لطف خدا و با همت سازمان نظام پرستاری و هيات نستوه و پرتلاش اهواز در فضایی شاد و صميمي برگزار گرديد. سختي ها و دشواري هاي برگزاري جشنواره بر هيچكس پوشيده نيست. به جرأت مي توان گفت هر يك از عزيزان دست اندركار طي مدت برگزاري جشنواره و پيش از آن به اندازه ده نفر وقت گذاشتند تا اجراي جشنواره با موفقيت تامّ به پايان برسد. از ويژگي هاي خاص جشنواره ٩٥شركت پرشور پرستاران قهرمان در ٨ماده ورزشي و در گروه هاي سني مختلف به تفكيك آقايان و بانوان بود. سطح كيفي مسابقات در سطح بسيار خوبي بود و رقابت ها تنگاتنگ و فشرده بود بطوريكه در يك نگاه تمام تيم ها موفق و برتر جلوه مي نمود. برگزاري اين جشنواره ها بهانه اي است براي سالم تر بودن و شاداب تر بودن پرستاران كشور.
اميدوارم روند برپايي نظام مند جشنواره فرهنگي، ورزشي پرستاران كشور در طول سال بتواند به تقويت روحيه ورزشي و همكاري بيشتر در جامعه پرستاري منجر شود و به همين مناسبت انتظار ، تأكيد و اصرار دارم كه تمامی پرستاران كشور حداقل در دو زمينه ورزشي عمومي و اختصاصي فعاليت داشته باشند و به قصد بهبود ، نشاط و تندرستي خود و جامعه در طول سال با يكديگر رقابت سالم و همآوردي داشته باشند تا باز هم شاهد رقابت های نهایی آنان در جشنواره هاي سال آتي و سال هاي بعد باشيم. تندرستي پرستاران مايه سلامت و افتخار جامعه است.

شاد و سربلند باشيد

دكتر علی محمد آدابي
رئيس كل نظام پرستاری كشور


تصاویر
  • برگزاری جشنواره ها؛ بهانه ای برای شادابی پرستاران
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل