دات نت نیوک
یکشنبه 22 اسفند 1395
تعداد بازدید: 521
تعداد نظرات: 0

مطالبات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج وصول شد

مطالبات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج وصول شد
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری یاسوج عنوان کرد:

مطالبات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج وصول شد

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری یاسوج از وصول شدن مطالبات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد و گفت: طی جلسه‌ای معاون درمان دانشگاه اعلام کرد که مطالبات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج وصول شده و باید جلسه‌ای برای توزیع اعتبارات داشته باشیم.

مهران پوزش در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با بیان این‌که از این جلسه چنین برمی‌آمد که مشکلی در اعتبار و پرداخت مطالبات پرستاران نداشته باشیم، اظهار کرد: احتمالاً یکی از علل پرداخت زودهنگام کوچک بودن استان نسبت به دیگر استان‌ها و حتی شرایط خاص و محرومیت استان بوده است که این استان در اولویت برای اختصاص اعتبار قرار گرفته است.

وی با بیان این‌که مدیر عامل بیمه سلامت هم از پرداخت مطالبات بیمارستان‌های دولتی تا شهریور ۹۵ خبر داده است، ادامه داد: بخش عمده مطالبات بیمارستان‌ها از بیمه سلامت و بخش کمتری از آن از بیمه تأمین اجتماعی و نیروهای مسلح است.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری یاسوج با بیان این‌که ظاهراً بخش اعظمی از مشکلات برطرف شده باشد، یادآور شد: البته میزان پرداخت مطالبات پرستاری در این استان در مناطق مختلف متفاوت است به‌عنوان مثال برای برخی بیمارستان‌ها برج ۲ و ۳ و برخی اسفند ۹۵ پرداخت شده است.

پوزش تصریح کرد: میزان پرداختی بیمارستان‌ها به فراخور نوع مدیریت متفاوت بوده است.

تصاویر
  • مطالبات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج وصول شد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل