دات نت نیوک
دوشنبه 21 فروردین 1396
تعداد بازدید: 752
تعداد نظرات: 2

صدور گواهی های کمک پرستاران همچنان با واژه بهیار یکساله

صدور گواهی های کمک پرستاران همچنان با واژه بهیار یکساله
عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور خبر داد:

صدور گواهی های کمک پرستاران همچنان با واژه بهیار یکساله

عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور از صدور گواهی کمک پرستار به همراه واژه بهیار یکساله خبر داد و گفت: این در حالی است که این خلاف توافقی است که در ماه های پایانی سال بین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان نظام پرستاری حاصل شده بود.

علیرضا گچ کوبان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری تهران با اشاره به ادامه روحیه پرستار ستیزی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال گذشته، اظهار کرد: وزارت بهداشت در چند سال اخیر تغییری در رویه خود نداده است.

وی با بیان این که وزیر بهداشت در جشن روز روانشناسی شرکت کرد اما در دو سال اخیر حتی یک بار هم در جشن روز پرستار حضور نیافت، گفت: از دیگر انتقادات وارده به عملکرد وزارت بهداشت در یک سال اخیر ترک جلسه شورایعالی بیمه برای تعرفه خدمات مشاور در منزل علیرغم موافقت کمیسیون اجتماعی دولت بود که نشان از نوعی مخالفت داشت.

عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور با انتقاد از اجرای ناقص قانون ارتقاء بهره وری نیروهای بالینی افزود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای استفاده جامعه پرستاری از مزایای سخت و زیان آور مشاغل به عنوان یکی از بندهای قانون ارتقاء بهره وری تلاشی نکرد.

گچ کوبان با بیان این که البته تربیت بیمارستانی پرستار به همت سازمان نظام پرستاری متوقف شد، یادآور شد: در استان خوزستان به ویژه دانشگاه علوم پزشکی اهواز فقط ۴۰ درصد پاویون پرستاری اجرایی شد که معاونت پرستاری از آن به عنوان دستاورد عملکردی خود در سال ۹۴ اعلام کرد اما تا پایان ۹۵ هیچ پیشرفتی نداشته است.

تصاویر
  • صدور گواهی های کمک پرستاران همچنان با واژه بهیار یکساله
نظر بینندگان
ازیتا شاهروخی
ﺳﻪشنبه, 22 فروردین,1396
این دوره را اگر بدونه محدودیت سنی در همدان در نظر بگیرید ممنون م
یشوم
ازیتا شاهروخی
دوشنبه, 21 فروردین,1396
با عرض سلام اگر ممکن میباشد دوره یکساله کمک پرستری را در همدان بدون شرایط سنی برگذار کنید ممنون میشوم چون خیلی مسافت دور میباشد برای گرفتن مدرک یکساله که حتا مذرک دانشگاهی نمیباشد و فقط منبع درامد و کاری انسانی میباشد ممنون میشوم اگر تجدید نظر کنید در رابطه با این دوره
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل